Arabella

Arabella
Nimi:Arabella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kastiga tänavale visatud 2-kuune Arabella otsib kodu

Elas kord üks inimene, kellel oli kass. Kass käis õues ja kohtus kõutsiga. Kuramaaži tagajärjel sündis 5 imeilusat kassitüdrukut. Kui nad olid umbes kahekuused, võttis inimene pappkasti, pani kiisulapsed sinna sisse, sulges kasti ja viis selle õue pargiserva. Seal rahvast liigub ja küll keegi selle kasti varsti avastab, mõtles ilmselt inimene. Ja õnneks avastas ka, aga et ikka veel on meil selliseid kassiomanikke - see teeb kurvaks. 

5 karvast kaunitari ei jõudnud kurvastama hakatagi. Enne viidi nad hoiukodusse, kus nad võlusid kohe ära sealse pererahva. Esiteks on ainult tüdrukutest pesakond üsna haruldane, sest kõutse sünnib rohkem. Teiseks on kõik kassitüdrukud äärmiselt ilusad, pehmekarvalised, lõbusad, sõbralikud, nunnud, nurrujad...see nimekiri läheks pikaks. Nii said kõik kiisud endale nime, kus üks osa on kõigil õdedel ühine - see on “bella” ehk itaalia keeles ilus. Ja üks neist kiisudest on Arabella.

Arabella on erineb teistest triibulistest õdedest mustakirju seljamustri poolest, mis annab tervele kasukale luksusliku mulje. Lisaks on see kasukas katsudes siidiselt pehme. Ta pole selles osas ka üldse kade ja tuleb hea meelega inimest seljaga silitama.  Arabella on hakkaja ja julge, nagu tema nimekaim mereröövli tütar lasteraamatust. Just tema oli see, kes kohtudes esimest korda hoiukodus elava täiskasvanud kassiga astus kaitsvalt oma õdede ette ja urises vapralt.

Muidu on Arabella mänguhimuline ja sõbralik. Hea isuga, kiibitud, terve, saanud ussirohtu ja tegelikult valmis kohe päriskoju minema. Kirjuta Arabellale!