Meribella

Meribella
Nimi:Meribella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kastiga tänavale visatud 2-kuune Meribella otsib kodu

Elas kord üks inimene, kellel oli kass. Kass käis õues ja kohtus kõutsiga. Kuramaaži tagajärjel sündis 5 imeilusat kassitüdrukut. Kui nad olid umbes kahekuused, võttis inimene pappkasti, pani kiisulapsed sinna sisse, sulges kasti ja viis selle õue pargiserva. Seal rahvast liigub ja küll keegi selle kasti varsti avastab, mõtles ilmselt inimene. Ja õnneks avastas ka, aga et ikka veel on meil selliseid kassiomanikke - see teeb kurvaks. 

5 karvast kaunitari ei jõudnud kurvastama hakatagi. Enne viidi nad hoiukodusse, kus nad võlusid kohe ära sealse pererahva. Esiteks on ainult tüdrukutest pesakond üsna haruldane, sest kõutse sünnib rohkem. Teiseks on kõik kassitüdrukud äärmiselt ilusad, pehmekarvalised, lõbusad, sõbralikud, nunnud, nurrujad...see nimekiri läheks pikaks. Nii said kõik kiisud endale nime, kus üks osa on kõigil õdedel ühine - see on “bella” ehk itaalia keeles ilus. Ja üks neist kiisudest on Meribella.

Meribella on pesakonna kõige suurem inimesearmastaja, tema soojast pehmest kasukast ning katkematust nurrust on osa saanud kõik hoiukodu kahejalgsed. Meribella on kodukontoris suureks abiks, kui oleks vaja leida ettekäänet teha tööst väike paus. Ei ole väga lihtne trükkida, kui kassipoeg sulle sülle ja sealt edasi lõua alla ronib. Meribella sobib inimesele, kes tahab tähelepanu sama palju kui tema. Aga Meribella mängib hea meelega ka üksi või õdedega ning on igati eeskujulik kiisu, kellel on kiip ja pass, laitmatud liivakastikombed ja tehtud ussikuur. Meribella võib kohe päriskoju minna. Kirjuta Meribellale!