Arte

Arte
Nimi:Arte
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA SEENIORKASS ARTE VÄÄRIB OMA KODU, KUS PIKAD PÄEVAD DIIVANIL MÖÖDA SAATA! 

 

See absoluutselt imeline kassiproua on meie Arte. Meie armas, kuid pisut totu näoga, triibuline Arte, kes otsib Pesaleidja kassitoas oma kodu juba aastast 2018. 

Te mõtlete, miks ei ole nii armas kass oma kodu leidnud? Vastus on lihtne – Arte ei ole enam esimeses nooruses kassitüdruk. Passi järgi on Arte sündinud 2009. aastal ning tihti hirmutab just vanus kassisoovijad Arte juurest ära. Kuid me ei anna alla ning võitleme nii kaua kuni Arte lõpuks oma perekonna siiski leiab! 

Arte on üks imetore kassike, kes pesas pikutades laseb ennast ilusti paitada ja vaatab sulle oma suurte kurbust täis silmadega otsa. Arte elu pole kindlasti olnud lihtne, sest tema silmavaade on täis rohket elutarkust ja valusaid kogemusi. Arte ei ole üldse konfliktne kass: ta on lihtsalt pisut pelglik ning enamasti veedab ta oma päevad ühe koha peal istudes. Samuti ei nori Arte teiste kiisudega tüli ning on üks rahulik daam. Nüüd ongi Artel aeg oma koju kolida, sest oma diivan on siiski oma diivan ja oma perekonda ei suuda ükski teine inimene asendada. Oma inimesed, kes ütlevad Artele kui armas ta on ning nuumavad teda kõige hea ja paremaga. Kindlasti vajab Arte alguses kohanemisaega ja palju armastust, sest on hetkel on ta võõraste suhtes veel pisut skeptiline. 

Kuigi vanust on Artel omajagu, on tegu väga krapsaka prouaga: ei ole ta pidevate tervisemuredega kimpus ning saab kõigega väga hästi hakkama. Küll, aga ei ole Artel enam hambaid, mistõttu kipub ta vahepeal oma armsa roosa keelekese välja unustama.

Selleks, et mõnus vanaduspõlv omas kodus paremini algaks, võtab Arte ka kingipakikese ProPlanilt.

Kui Sa sooviks pakkuda Artele rahulikku kodu, siis vajuta "Soovin seda loomakest", täida kiisuvõtja küsimustik ning me võtame sinuga peagi ise ühendust.