ATIRII

ATIRII
Nimi:ATIRII
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUES KODUS AL 03.06.2019


Atirii on umbes 2aastane kassitüduk, kes sattus hoiukoju pisikese kassipojana koos oma venna ja emaga. Atirii oli pesakonna kõige pisem ja kõige aram kassilaps ja seetõttu on ta ka ikka veel hoiukodus oma õiget ootamas. Atirii ei ole tegelikkuses arg, aga võõraid ta pelgab ja seetõttu on teda raske kellelegi näidata, aga hoiukodu usub, et kuskil on tema jaoks keegi. 
Atiriile meeldivad väga teised kassid, suletutid ja pallid ja kõikvõimalikud asjad, millega on võimalik mängida. Talle meeldib magada inimeste kaisus ja olla koguaeg inimese lähedal ja seltskonnas, aga ta ei ole veel valmis end katsuda laskma. Küll aga kui temal tuju on, siis paitab ta end vastu jalga ja lubab enda saba katsuda. No tegelikkuses kui vahel salaja ta tähele ei pane, siis saab talle ka teha mõne pai ja nurr läheb isegi lahti (tema arvab, et teine kass paistab teda). Ta on tegelikult väga suur nurruja - kaisus, mängides, süüa andes, temaga juttu rääkides on tal kogu aeg nurr lahti. Samuti on ta ka häälekas süüa nõudes ja tähelepanu vajades, andes sellest selgesti teada.
Sobib väga teisele kassile seltsiks, kellega ta saaks mängida ja kes teda sotsialiseeriks (koos on ikka julgem) ja inimesele, kes annab talle veidikene aega harjuda. 
Atirii on kiibitud, vaktsineeritud, ta on saanud regulaarselt ussirohtu ning lähiajal saab ka steriliseeritud. Samuti oskab ta ilusti kasutada liivakasti ja söögi suhtes on leplik.

Kui see armas tegelane puges sülle südamesse ja sa oled valmis andma talle harjumiseks aega (ja sul ideaalis on kass, kes otsib seltsilist), siis täida kassivõtja küsimustik ja hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust.
Lisaks saab Atirii uude koju kaasa ka kinkepaki, mille on kokku pannud ProPlan :)