Traktor Trulla

Traktor Trulla
Nimi:Traktor Trulla
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot


UUES KODUS!

Traktor Trulla annab teada, et head kassi peab olema palju!

Traktor Trulla on üks suure-suure-suure südamega kass – see lause kirjeldab teda lihtsalt kõige paremini. Ta on äärmiselt sõbralik ja tähelepanu sooviv emane kassike, kes päästeti tänavalt koos oma kahe poja Nakuura ja Atiriiga. Traktor Trulla on kass, kes on tõeliselt suure emaarmastusega – kui kassipojad kinni püüdsime, siis oli näha ta silmades meeletut hirmu nende pärast ning see, kuidas ta karjus ja tahtis meid rünnata, oli südantlõhestav. Õnneks aga saime kõik tänavalt päästetud ning hoiukoju jõudes oli näha nende taaskohtumisrõõmu. Sellist emaarmastust ei ole hoiukodu ühelgi kassil näinud varem. Traktor Trulla poeg Nakuura on nüüdseks oma koju läinud, aga Atirii veel ootab oma kodu. Kuna ta emaarmastus on nii suur, siis suur soov oleks leida kodu, kuhu soovitakse võtta kahte kassi.
Kassike on pigem nooremapoolne, umbes 3-aastane ja katkematu nurrumisega. Traktor Trulla on meeletult sõbralik inimestega ning tahab kogu aeg saada pai ja kõnnib järgi nagu koer.

Traktor Trulla on steriliseeritud ja kasutab ilusti liivakasti, on ka kiibitud ja vaktsineeritud.

Kui sa arvad, et soovid pigem rahulikumat kassi ja Traktor Trulla on väärt ühte super kodu ja kui Sina saad talle seda super kodu pakkuda, siis täida kassivõtja küsimustik ja hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust, et kutsuda külla.