Azul

Azul
Nimi:Azul
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AZUL ON KOOS OMA VENNA ZUKOGA UUES KODUS!

Tema on Azul, vesihall kassipoeg Lääneranna vallast. Ta on ligi 15.05.2020 sündinud poiss kes leiti koos oma ema (Katara) ja kolme vennaga (Toph, Sokka ja Zuko) augustikuu lõpus. Hetkel kosub Azul perega koos hoiukodus ja vajab veel veidi kosumist - loovutamisvalmis on ta septembri esimeses pooles, kohe kui tervis korras!

Azul on pesakonna suurim ja tugevaim - ta on kõige eestvedaja ja ka oma kaksikvenna suurim hoidja ja parim sõber. Ta on küll samamoodi pehmeke nagu ta vennadki, kuid nendega võrreldes on Azul kõige isepäisem - kui hetkel silmatilka ei taha, siis nä-ge-mist! Sellegipoolest naudib ta paihetki süles ja on väga mänguhimuline. Välimuselt on ta kaunis, vesihall ja graatsiline kass - oma emme Katara koopia.

Kui oled Azulist huvitatud, siis täida soovija ankeet klõpsates "soovin seda looma" ja tema hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust! Hoiukodu ootab ka huvilisi külla Azuli ja tema emme ja vendadega tutvuma - asume kõik Tallinnas, Mustamäel. Azuliga tuleb sisseelamise abistamiseks kaasa ka ProPlani kinkekott.