Sokka

Sokka
Nimi:Sokka
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SOKKA SAI KOJU!

 

NOOR, MALBE KIISUPOISS SOKKA TAHAB VÄGA OMA KOJU

See must-valge kirju, vuntsiga noorhärra on Sokka. Tema sünniajaks on ligikaudselt 15.05.2020, leitud Lääneranna vallast. Sokka hulkus ringi ja magas kuuri muldpõrandal oma ema (Katara) ja kolme vennaga (Azul, Toph ja Zuko). Hoiukoju said nad augusti lõpus ning nüüdseks on Sokka valmis koju minema!

Sokka on oma pesakonna tasaseim, pehmeim poisiklutt. Ta on küllaltki rahulik ja naudib omaette olemist. Samas on ta süles parasjagu sült ja kipub kohe tukkuma jääma. Kui ta inimestega sinapeale saab ja neid täielikult usaldama hakkab, on ta väga tõenäoliselt üks mõnus sõber kes sobib igasse peresse. Talle sobivad ka lapsed ning teised kassid. Parim sõber on ta kaksikvenna Toph. Valimuselt on Sokka vahva rohesilmne, must-valge kirju kiisu ning oma vennast Tophist eristub ta kõige paremini oma musta vuntsiga!

Kui oled Sokkast huvitatud, siis täida soovija ankeet klõpsates "soovin seda looma" ja tema hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust! Hoiukodu ootab ka huvilisi külla, Sokka ja tema emme ja vendadega tutvuma - asume kõik Tallinnas, Mustamäel. Sokkaga tuleb sisseelamise abistamiseks kaasa ka ProPlani kinkekott.