Barbariss

Barbariss
Nimi:Barbariss
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Täiesti valmis kodukass Barbariss ootab oma perekonda

Mustvalge noor emakass Barbariss kasvatas hoiukodus oma kolmikud hakkajateks kassipoegadeks. Kõik kolm karvapalli läksid juba uutesse kodudesse. Ja nüüd on meil suur mure - Barbariss.

Barbariss on läbi ja lõhki inimsõbralik ja julge. Tahab paisid ja lähedust, erinevalt mitmetest meie varasematest kassiemadest ei karda Barbariss ka mehi. Ta on sotsiaalne ja mänguhimuline, täiesti koduvalmis kass. Tõestuseks pildiseeria, mille tegemisel ei saanud hoiukodu pererahvas ühtegi küünekriimu. Isegi Pesaleidja loomaarst on Barbarissi suur fänn, pole just palju patsiente, kes talle nurru löövad.

Hoiukodu ei saa teda pikemaks ajaks hoidu jätta, sest ta ei saa läbi sealse oma kassiga. Leebelt öeldult. Ja perekass on stressis ning igatseb taga endiseid aegu, kus keegi teda ootamatult ei ründa. Ja Barbariss ei taha muidugi, et teda kinnises toas eraldi hoitakse, ta tahab suhelda ja olla koos inimestega. Nii päris keeruline olukord.

Barbariss tahaks olla pere ainukene lemmikloom, oleme kindlad, ta täidaks seda rolli täie pühendumisega.

Ootame väga, et keegi hea inimene, kes oskab hinnata sõbralikku ja toredat kassi ning ei arvaks, et mustvalge kasukas on igav ja tavaline, Barbarissile kirjutama