Chupacabra

Chupacabra
Nimi:Chupacabra
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KANGELASLIK CHUPACABRA

See armas ja vahva karvapall kolis Pesaleidja varjupaika Paldiskist 27. veebruaril 2023. Chupacabra on kõuts parimais aastais, suurt kasvu ja kohevakarvaline. Kuigi Chupa kasukas reedab, et ta on pikalt väljas seigelnud, on ta tuttav nii mõnegi tubase mugavusega - pehme diivan, tekid ja istekoht aknalaual on tema lemmikud. Ta trügib oma suure kerega ka sülle ja üritab end sinna ära mahutada ja muidugi õhtul voodisse minnes inimese juurde pugeda. Chupa on hea isuga, sest tal praegu tähtis ülesanne - kasvatada kasukat! Nimelt olime sunnitud pulstunud kasuka osaliselt maha ajama, et asemele saaks kasvada uus kohev ja pehme karv. Seega praegu näeb Chupa välja nagu maitsestamist ootava kana kõrvale oleks asetatud tolmuhari... aga õiget huvilist see ilmselt ei morjenda, sest kasukas kasvab ju tagasi.

Chupa on inimsõbralik kass, kellele sobib paitamine ja intelligentsed vestlused, aga ei sobi solgutamine. Hoiukodusse saabudes jalutas ta kohe ringi, otsides välja sellised olulised kohad nagu diivan, külmkapp, krõbinakauss ja liivakast. Peale kohanemist osutus ta ka parajaks mängulõviks. Suletutid ja pallid on tema lemmikud, samas on tema mängud suhteliselt rahulikud ja kassipojalikku maailmalõpusegadust ta ei viitsi korraldada :)

Praegu vajab Chupacabra õnnelikuks eluks vaid head kodu hoolivate inimestega. Kui Sina soovid temale kodu pakkuda, klõpsa nupul "Soovin seda loomakest", täida ankeet, ning Sinuga võetakse peagi ühendust!