Bosse

Bosse
Nimi:Bosse
Loomaliik:Koer
Sugu:Isane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

kutsikas on tänaseks vaktsineeritud ja kiibistatud ning otsib kodu. Bosse on rahulikuma loomuga kui vennake, tundub, et ta alati enne mõtleb, kui millegi kallale asub. Bosse on ka trullakam kui vennake. Kui algselt tundus, et tegemist on suure koera kutsikatega, siis nüüd on selgunud, et kasvu eriti juurde ei ole tulnud, küll aga on kutsikad paksemaks ja raskemaks läinud.Bosse kaalub nüüd kahekuuselt 4,4 kg. Kutsad saavad parasiiditõrjed, kiibid ja vaktsiinid ning umbes jõuludeks on nad valmis tulema oma uuele perele rõõmuks.

Seni aga palume heade inimeste abi toidu ja ravimite ning vaktsiinide ja kiipide eest tasumisel!

Leiulugu: Hüljatud kutsikad. 9. novembril toodi meie vabatahtlikule kilekoti sees midagi, mis osutus pisikeseks koeratitaks. Inimene oli leidnud oma trepikojast kutsika ja ei teadnud, mida teha. Kutsatitt värises üleni ja ei teinud esialgu piuksugi, vaeseke oli läbimärg, sest sel päeval sadas paduvihma. Soendasin tite põues üles ja varsti oli ka põnni jaoks piimaasendaja valmis ning kõhuke täis söödetud. Teine samasugune tita jõudis minu juurde järgmisel päeval, kui õhtul helistati ja küsiti nõu. Inimene meie linna teisest otsast oli töölt kodu tulnud ja leidnud oma esimese korruse rõdu pealt pisikese kutsika. Valga linna inimestel on väga ebameeldivaks kombeks soovimatu pesakond üle linna laiali loopida, seega arvasin, et on samast pesakonnast ja palusin tuua enda juurde ja nii oligi:) Samasugune kutsikas, mõlemad on poisid, vanust neil umbes kolm nädalat. Kuna tittedel hambad alles tulevad, siis sööme esialgu lutist, kuid harjutama ka juba isesöömist. Kutsikatest kasvavad väga suured koerad, neil on väga paks karv. Kuigi jalad on veel nõrgad, tehakse juba igasuguseid imehüppeid ja müratakse mõnuga, seni kuni uni nad maha murrab.

veel pilte leiab siit -- -- Kodu otsivate kasside pesakast: www.pesaleidja.ee Võttes lemmiklooma vastutad tema eest iga päev kuni tema elu lõpuni! MTÜ Pesaleidja arvelduskonto SEB Pangas 10220101365016 iga üle kantud krooniga saad aidata kodutuid loomi