Karla

Karla
Nimi:Karla
Loomaliik:Koer
Sugu:Isane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

kutsikas on vaktsineeritud ja kiibistatud ning otsib kodu. Karla on natuke saledam kui vennake Bosse, tänu sellele on teda ka raskem pildile püüda. Kutsikas on paras naaskel, kõigepealt saadab ta midagi korda ja siis jääb mõtlema, milleks ta seda tegi. Väga energiline tegelane, kuid erinevalt vennakesest oskab ta juba oma tegusid peita ja neile peale kraapida, kui tal muidugi selleks aega jätkub:) Kui algselt tundus, et tegemist on suure koera kutsikatega, siis nüüd on selgunud,et väga suureks kutsad ei kasva. Kõrgusesse nad kasvanud ei ole, küll aga on juurde tulnud kaalu. Karla kaalub kahekuuselt 3,4 kilo. Kutsad saavad parasiiditõrjed, kiibid ja vaktsiinid ning umbes jõuludeks on nad valmis tulema oma uuele perele rõõmuks.

Seni aga palume heade inimeste abi toidu ja ravimite ning vaktsiinide ja kiipide eest tasumisel!

Leiulugu: Hüljatud kutsikad. 9. novembril toodi meie vabatahtlikule kilekoti sees midagi, mis osutus pisikeseks koeratitaks. Inimene oli leidnud oma trepikojast kutsika ja ei teadnud, mida teha. Kutsatitt värises üleni ja ei teinud esialgu piuksugi, vaeseke oli läbimärg, sest sel päeval sadas paduvihma. Soendasin tite põues üles ja varsti oli ka põnni jaoks piimaasendaja valmis ning kõhuke täis söödetud. Teine samasugune tita jõudis minu juurde järgmisel päeval, kui õhtul helistati ja küsiti nõu. Inimene meie linna teisest otsast oli töölt kodu tulnud ja leidnud oma esimese korruse rõdu pealt pisikese kutsika. Valga linna inimestel on väga ebameeldivaks kombeks soovimatu pesakond üle linna laiali loopida, seega arvasin, et on samast pesakonnast ja palusin tuua enda juurde ja nii oligi:) Samasugune kutsikas, mõlemad on poisid, vanust neil umbes kolm nädalat. Kuna tittedel hambad alles tulevad, siis sööme esialgu lutist, kuid harjutama ka juba isesöömist. Kutsikatest kasvavad väga suured koerad, neil on väga paks karv. Kuigi jalad on veel nõrgad, tehakse juba igasuguseid imehüppeid ja müratakse mõnuga, seni kuni uni nad maha murrab.

veel pilte leiab siit -- -- Kodu otsivate kasside pesakast: www.pesaleidja.ee Võttes lemmiklooma vastutad tema eest iga päev kuni tema elu lõpuni! MTÜ Pesaleidja arvelduskonto SEB Pangas 10220101365016 iga üle kantud krooniga saad aidata kodutuid loomi