Brewster

Brewster
Nimi:Brewster
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEILUS JA SALAPÄRANE BREWSTER OOTAB INIMEST, KELLELE JAGADA OMA ARMASTUST!
 

Brewster otsib kodu. Kodu, mis armastaks kasse. Igasuguseid kasse! Kuid eelkõige musti kasse. Kodu, kelle jaoks ei oleks tegu ‘’järjekordse’’ musta kiisuga ning kelle jaoks oleks just tema see Õige! Kodu, mis valiks ta pigem oma huvitava iseloomu pärast. 

Brewster hoiab võõras kohas alguses veidi omaette. Oma hõõgavate silmade tõttu võib ta jääda paljudele küll silma, kuid seetõttu tunduda ka kurjavõitu. Seetõttu ei julge tihtipeale keegi talle juba eos lähenedagi. Ometi aga esmamulje on täiesti vale. 

Jah, kui Brewster kassituppa saabus, oli tegu ühe tõelise lohega. Ei tahtnud ta inimestest sugugi midagi kuulda. Kuid ühel ilusal detsembrikuu päeval avastas tema vabatahtlik, et Brewster on hakanud leebuma. Brewster armastab nüüd inimese poolt tehtud pai ning julgeb seda ka päriselt välja näidata. Brewsterist on saanud üks tõeliselt pehme ja armas karvapall. Tõsi, ta küll ei jookse alati esimeste seas uksele vastu ja võib lasta end pigem inimestel ise temani tulla, kuid temani jõudes ei pelga ta näidata oma armastust paide vastu. 

Brewsterile sobib pigem rahulik kodu, kus ei ole liiga palju korraga toimumas. Tema ideaalne kodu annab talle täpselt nii palju aega uue keskkonnaga harjumiseks kui kassike seda vajab. Tähelepanu Brewster küll väga palju ei nõua, kuid järjepidevaid paisessioone sooviks siiski ta saada. Oleme ju siiski talle korduvalt rääkinud, kuidas päriskodus saab ta isikliku pai teenusepakkuja. 

Kui tunned, et sinus on olemas missioonitunne, et pakkuda kodu ühele endisele pelglikule kassikesele, siis vajuta nupule “Soovin seda loomakest!”, tutvu meie loovutustingimustega ja täida ära loomasoovija ankeet. Seejärel võtame sinuga ise ühendust ning kutsume Brewsterile külla.