Vidrik

Vidrik
Nimi:Vidrik
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MUHE SEENIORMEES VIDRIK OTSIB OMA KODU, KUS IGAPÄEVANE TÄHELEPANU JA PAIKÄSI ON GARANTEERITUD!

 

Kas Te olete kunagi näinud kassi, kes näeb välja nagu päris karumõmm? Nüüd olete! Lubagem Teile tuvustada meie ilmatuma toredat Vidrikut! 

2012. aastal sündinud kass-karu Vidrik on tõesti üks ütlemata vahva sell, kes kolis Pesaleidja kassituppa 2020. aasta märtsis Viljandi varjupaigast. Vidrikul oli Viljandis ka tore, kuid pealinna kolis mõmm, sest suuremas linnas on suurem võimalus oma kodu leida. 

Kaheksa-aastane mehemürakas on nüüdseks juba piisavalt palju erinevates varjupaikades elanud ning on aeg, et keegi ta lõpuks oma südamesse ja koju ära mahutaks. Vidrik ju tahab ka oma diivanil ja oma inimese kõrval pikutada ning filosoofilisi mõtteid mõlgutada. Varjupaigas on Vidriku ümber veel sada kassi, kes võib-olla tema elutarkuseid kuulata ei viitsi. 

Nagu öeldud, on Vidrik vahva sell! Inimest ta ei pelga ja paidele “ei” ei ütle. Talle meeletult meeldib kui teda vaadatakse ja öeldakse, et ta on uskumatult omanäoline sell. Veel armastab Vidrik päikeselaigus pikutada ja aknast välja vaadata. Megarahulik papi! Vidrik on FIV positiivne kiisu, kuid teda see üldse ei sega. FIV+ ei ole Vidrikule eluohtlik ning igapäevaselt see tema niiviisi küll ei mõjuta. Poiss nagu ponks!

Vidrik-poiss elab Pesaleidja kassitoa suures toas ning on Sul võimalik temaga tutvuda läbi veebikaamera, selleks piilu meie live-ülekannet kassitoast siin: http://animalslife.net/pesaleidja-3/ 

Samuti ei tule Vidrik koju tühjade käppadega, endaga võtab ta kaasa Pro Plani kinkekoti, et kooselu veel sujuvamalt algaks!

Kui just sina soovid Vidrikule teise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja Vidriku vabatahtlik võtab Sinuga ise ühendust!