Caroline

Caroline
Nimi:Caroline
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

CAROLINE LEIDIS KODU 15.10.19. AITÄH KODUPAKKUJALE!

 

AKU KODU KASSILE, KEDA KASSITOAS KEEGI EI MÄRKA!

Kaunis Caroline on üks väga mitmest kassist, kes jõudis meieni Viimsist 13.12.18. Caroline oli Viimsi koloonia n.ö "must lammas", kes erines teistest sellega, et punase kasuka asemel on tal hoopiski triibuline kolmevärviline kasukas. Caroline on ainus antud koloonia kassidest, keda kahjuks eriti tihti kassitoas ringi jalutamas ei märka.
Oma tagasihoidliku iseloomu tõttu peidab ta enamasti mõnes pesakastis ning laseb vabatahtlikul end taga otsida. 


Just selle tagasihoidliku oleku tõttu oleks Caroline ideaalne loom pigem mõnele julgele inimesele, kus elab ka teisi kasse. Rahulikum keskkond, koos julgema kassiga tooks välja selle paari aastase kassikese selle leebema ja pehmema poole. Ilmselt muutuks ühel hetkel Caroline just teise kassi eeskujul julgeks loomaks, kes oskaks nautida ka inimseltskonda. Seni aga kuni Carolinel pole sellist kohta kus olla üritame ise teda sotsialiseerida, kuid kuna samas toas viibib stabiilselt korraga 160 kassi, siis on väga keeruline seda rahulikult teha ilma, et mõni julgem tähelepanu ei sooviks ning lihtsalt segama ei tuleks.

Uuel kodul ei ilmtingimata vaja suurt elamist, õueskäimise võimalust või palju vabaaega. Carolinele piisab juba tunnikesest sotsialiseerimisest päevas, heast söögist, värskest joogiveest, pesast, kus rahulikult inimesi jälgida ning teisest kassist, kellega koos uue eluga harjuda. 

Seega, kui sul on kodus ees üks julge kassike, kes otsiks nii väga endale kõigest paar aastat noort sõpra, siis võiksid mõelda just Carolinele võimaluse andmisest. Carolinega tutvumiseks ning kodupakkumiseks ära pelga vajutada siin samal lehel nuppu "Soovin seda loomakest" ning võtame esimesel võimalusel ühendust. 


Caroline kolib oma päriskoju, koos pisikese kinkekotiga Purinalt. :)