Ron

Ron
Nimi:Ron
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AITA LEIDA PALJU LÄBI ELANUD RONILE KODU

Oma elu esimest päriskodu on otsimas kaunis Ron. Ron on umbes kahe aastane kassipoiss, kes on pärit Viimsist, ühest suuremast kassikolooniast, millest juba varemgi põgusalt juttu on olnud. 
Ron kohta võib öelda, et tegu on tõelise ellujääja hingega, kellel on suur tahtejõud. Ta suutis vastu pidada mitu aastat tänaval. Peale kassituppa jõudmist, oli ta üks neist kassidest, keda enne jõule raske haigus üritas täielikult maha murda. Ron võitles mitmeid päevi kliinikus ravil ning vaatamata kõigele sai haigusest võitu. 
Iseloomult on Ron sama tugev, kui on tema tahtejõud. Kuna kassipoiss on pidanud terve oma elu ise hakkama saama ning läbi selle õppinud, et inimesed ei pruugi olla alati head, siis õpib Ron alles inimest sallima. Meie vabatahtlikud küll proovivad kõiki kasse kassitoas sotsialiseerida, kuid kahjuks on kassitoas hetkel kokku 158 kassi, seega igapäevaselt kõigini ei jõua. Ron aga vajaks väga igapäevast sotsialiseerimist ja tegelemist, et õppida inimest armastama. Selleks oleks vaja Ron kiiremas korras aga päris enda isiklikku kodu, kus oma elu lõpuni elada ja nautida armastatud kassi elu. 
Kui oled hakkaja ning samasugune tugev isiksus nagu Ron ning ei karda, kui kass võib küünistada või sisiseda, lisaks saad aru, et tegu võib olla aastate pikkuse tööga, siis sobid sa väga hästi just selle kauni punase kassipoisi inimeseks. Kui tundsid, et just Ron võiks olla see kassike, kellele päriskodu pakkuda, siis palun täida ära meie loomasoovija küsimustik ning võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.