Caspian

Caspian
Nimi:Caspian
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

August 2018. Caspian leidis oma pere ja kolis koju :) 

Prints Caspian otsib kodu!

Kuigi ta oli viimane, kes silmakesed avas, siis iseloomult on ta kõige kangem! Juba esimesel elupäeval üllatas ta oma hoiukodu õhisemisega, ise alles sündinud, kuid juba tuli õhin ja nii seni, kuni silmad avas ja nägi, et kes see inimene selline on.

Ta on oma pesakonnas kõige hakkajam,  kes õppis kõik tembud ja vajalikud oskused ära esimesena.

Caspian armastab hästi palju oma õdesid ja vendi, koguaeg käib ja mängib ja seda kõigiga, ka emmet saab vahel tüüdatud. Ka meeldib talle juba inimese selts. Kui kiisupoegade juurde istuda, siis Caspian tuleb ronib päta-päta sülle ja jääbki sinna istuma. Kassipojale omaselt, armastab ta meeeletult mängida!

Caspian on emadepäeval sündinud beebi, seega loovutusealine umbes juuli lõpu paiku. Selleks ajaks peaks selged olema kõik oskused ja tembud, mida üks kiisulaps iseseisvaks eluks vajab. Ja veidi rohkem välja joonistunud ka kassilaste iseloomud.

Kui soovid Caspianist rohkem teada ja mõlgutad mõtteid, et just see pisike (+1..2..3..4) võiks olla Sinu tulevane pereliige, kellega koos veeta edasised 15+ aastat, siis täida meie loomasoovija küsimustik ja kutsume Sind peagi külla!

Caspian kasvab hoiukodus Tallinnas. Enne kojuminekut saab  parasiiditõrjed, kiibi ja passi.