Paula

Paula
Nimi:Paula
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

 

IMEARMAS PAULA ON KODUOTSINGUIL!


Paula seikles nädal enne jaanipäeva ühe Mustamäe kortermaja ees, ilmselt visatuna sinna. Meie vabatahtlik kuulis öösiti kassilapse nuttu, mispeale asus ta teda toitma, et kiisul oleks pidepunkt. Jaanipäeval pani ta üles püügipuuri ja loetud tundidega oli pisike kassilaps jooksnud sinna sisse. Peab tõdema, et see vahva kassilaps oli võrdlemisi hirmunud, kuid kui tuppa jõudes teda paikäsi puutus, oli nurr meeletu ja koheselt algas sõtkumine. Esimene tegevus oli kraanikausis pesu, mida Paula nautis ja mille lühike video ka kommentaarides nähtav on.

Paula sai seltsiks kasuõe, kes leiti päev hiljem telemaja juurest uitamas, ja seltsis on segasem. Paula ei karda isegi vabatahtlikul olevat üliaktiivselt karmikarvalist taksi, seega on ta sotsiaalne absoluutselt kõigiga. Armastab mängimist sulepulga ja kõlisevate hiirtega, söögiisu on hea ja oskab kasutada veatult liivakasti. 
Koju on valmis kolima Paula umbes nädala pärast, võib-olla veidi hiljem, sest hetkel tegeleme tiheda aevastamisega. Nohu paraku on sellises olukorras üsna tavaline, sest kiisulaps on põdenud läbi stressi, püüdes vastu pidada nädalajagu tänavakassina, elades seisva auto rattakoopas. 

Kojumineku hetkeks on Paulal kiip ja ta on saanud korrapäraselt siseparasiiditõrjeid, lisaks välisparasiiditõrje. Kaasa tuleb kinkepakk Royal Caninilt ning suur tükike vabatahtliku südamest, sest Paula on tõepoolest imearmas kassitüdruk!
Palun täida huvi korral ankeet meie kodulehel https://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/ ja me võtame Sinuga ühendust! Paula hoiukodu vastab meeleldi ka lisaküsimustele meiliaadressil kelli@pesaleidja.ee