Charlotte

Charlotte
Nimi:Charlotte
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Noor üksikema otsib armastust!

Charlotte kasvatab üksinda ühte vahvat triibulist ja täpikõhtudega pesakonda Saku vallast, Üksnurme külast. Pesaleidja hoiukodusse kolis ta koos oma 6 pojaga (
kel nimeks Mutukas, Putukas, Mardikas, Ritsikas, Põrnikas ja Liblikas) 30.08.19 ja kuna keegi neist selle aja jooksul puudust ei tundnud, siis asus perekond alates 15.09.2019 oma päris kodu otsingutele.

Charlotte räägib enda kohta ise: 

"Vanuseks arvatakse mul olevat poolteist kuni kaks aastat, kuigi päris kindlalt seda määrata on raske. Olen kirjude sokkidega punakas-pruun triibik, kasvult väikene, ning suuremaks ilmselt ei kasva ka. Varasema elukorralduse tõttu olen hirmus-kleenuke, aga hoiukodus hea söögi peal loodan peagi olla tagasi normaalkaalus. Kuigi äkilised käeliigutused mõnikord ehmatavad mind, siis ma armastan üle kõige maailmas inimest ja olen valmis ületama kõik takistused, peasi, et olla inimese kõrval. Kui ma parajasti ei nuru paisid, siis ma kindlasti istun külg tihedalt vastu inimest surutud, igaks juhuks saba puhkamas inimese esireiel, et ta kuhugi põgeneda ei saaks.

Kuigi kuue kassipoja imetamine, kasvatamine ja elu tänaval on mõjunud mulle nii, et olen, nagu hoiuperenaine ütleb, veidi kondine, siis tegelikult meeldib mulle väga süüa erinevaid konserve ja neid krõbinaid, mida hoiukodu meile pakub. Isegi teistega jagama olen nõus. 

Käin korralikult liivakastis, aga võin öelda ka seda, et ma eelistan katusega liivakasti, see on kuidagi turvalisem, kindlam. Saan varsti omaenda kiibi ning olen juba saanud ka ussirohukuuri.

Ootan suure huviga, kuna minu lapsed ja ma ise saaksime oma päris kodudesse minna. Aga otsime vaid parimaid kodusid, vabatahtlikud räägivad, et mul on ilmselt kunagi kodu olnud, sest ma olen nii sõbralik ja võib-olla on neil õigus, ma ei mäleta seda aega. Seega kui Sa ei saa mulle ja mu poegadele lubada, et oled igavesti meie inimene, siis meie ei saa lubada, et oleme Sinu kassid. Kuigi ma ei saa päriselt kolida enne oktoobrit, siis külla võite mulle ja kassipoegadele sellegipoolest tulla. Kõik paid võtan vastu!

Selleks peate tutvuma Pesaleidja loovutustingimustega, täitma loomasoovija küsimustiku ning meie hoiukodu võtab teiega esimesel võimalusel ühendust
.