Moon

Moon
Nimi:Moon
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HINGELOOM MOON OTSIB OMA HINGE INIMEST!

Kas te teadsite, et igal inimesel on oma hingeloom? Juttude järgi on just kalade tähtkujus sündinud inimeste hingeloomaks kilpkonnamustriga kirjumirju kass. Moon e. Kuu on oma inimest otsimas hoiukodus. Sealne hoiuinimene on ka kalade tähtkujust, kuid temal on juba isiklik kilpkonnakarva hingeloom olemas ja seepärast tahame ka teistele abiks olla oma leidmisel.

Moon ehk hoiukodus omadele Kirjumirju, on pärit suurest kassikolooniast, kus ta ülemöödunud suvel sündis, tema ema oli üleni must kiisu, kes nüüdseks steriliseeritud, Moon ja tema vennad olid tema viimased lapsed.

Moonil on ka mustvalge vennake Mars, kes samuti oma päriskodu ootab.

Kirjumirju on nüüdseks umbes kaheaastane. Kiisu on veel arake, jookseb inimese eest ära, kui võimalus on. Aga hommikuti tuleb ta lamava hoiuinimese juurde, et saada pai ja seljasügamist. Kiisul on potentsiaali saada päris paimaiaks isendiks, kui saab kodusse, kus ei ole nii palju konkureerivaid hoiulisi. Kiisukesel on eemaldatud kõik hambad, välja arvatud kihvad, kuna tal oli tugev igemepõletik, mis ei allunud ravile. Hammaste puudumine ei sega teda söömisel, seda on näha ka tema ilusast pontsakaks muutunud kehakujust.

Moonike ei ole hoiukodus olles kunagi käinud õues, vaid on saanud värsket õhku nuusutada võretatud rõdul. Loovutame kiisukese vaid toakassiks, kuna arglik loom ei sobi ka rihmaga õues käima, on oht, et ta lihtsalt libistab end traksidest välja.

Moon ei ole kuri, ei susise ega äiga käpaga, ei häälitse pea üldse, teiste kiisudega saab väga hästi läbi. Ta ei tee pahandust, pigem vaatab vaikselt kõrvalt, kuidas kassipoisid möllavad

Kui sa tundsid Moonis ära oma armsa loomakese, kes vajab harjumiseks palju aega ja palju armastust, siis täida meie loomasoovija küsimustik ja hoiukodu võtab sinuga ühendust.

Kirjumirju on steriliseeritud, kiibitud, parasiidid on tõrjutud, tal on ka pass ja valmisolek oma päriskoju minekuks.