Moon

Moon
Nimi:Moon
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KOLMEAASTASEL MOONIL ON TÄIS KOLM AASTAT KODUOOTUST!

Kas te teadsite, et igal inimesel on oma hingeloom? Juttude järgi on just kalade tähtkujus sündinud inimeste hingeloomaks kilpkonnamustriga kirjumirju kass. Moon e. Kuu on oma inimest otsimas hoiukodus. Sealne hoiuinimene on ka kalade tähtkujust, kuid temal on juba isiklik kilpkonnakarva hingeloom olemas ja seepärast tahame ka teistele abiks olla oma leidmisel. Moon ehk hoiukodus Kirjumirju on pärit suurest kassikolooniast, kus ta 2019. aasta suvel sündis.

Moonil on eemaldatud kõik hambad, ainult suured kihvad on järgi, sest ta põdes rasket haigust. See ei takista teda söömisel, ta sööb nii krõbinaid kui pehmet toitu- ja on üpriski ümmarguse kehakujuga. Kui hoiuinimene pakub näpu vahelt midagi head, siis Moon on uudishimulik, tuleb vaatama ja oskab ilusti kätt lakkuda, ilma, et need väikesed kihvad inimest riivaksid. Eriti maitseb talle maiusena aeg-ajalt sulatatud juust. Paljud kiisud ei oska näpu pealt toitu lakkuda ja paljud löövad ka hambad näppu sisse. Tema on selline õrn kiisu. Moon ei ole kuri, ei susise ega äiga käpaga, vaid ehmatuse korral jookseb minema.

Teiste kiisudega saab väga hästi läbi. Eriline side on tal oma venna Marsiga, kellega koos müratakse ja maadeldakse. Ka Mars otsib oma kodu, seega on Sul võimalus lausa kahele loomakesele külla tulla. Moon on kass, kes ei tee pahandust, pigem vaatab vaikselt, kuidas kassipoisid möllavad.

Kirjumirju on steriliseeritud, kiibitud, parasiidid on tõrjutud, tal on ka pass ja valmisolek oma päriskoju minekuks. Kui sa tundsid Moonis ära oma armsa loomakese, kes vajab harjumiseks palju aega ja palju armastust, siis palun täida meie loomasoovija küsimustik!