Christopher

Christopher
Nimi:Christopher
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MAAILMA PARIM MEES CHRISTOPHER LEIDIS OMA KODU 21.02.2022!

Armas karvapall Christopher kolis Pesaleidjasse 17.11.2021 ning on selle lühikese aja jooksul sulatanud meie kõigi südamed. 

Christopher on tõesti üks väga hea poiss, kes naudib inimeste tähelepanu – süles kaisutamised, kõrva tagant sügamised, pikad paitused - u name it ja Christopher tuleb ja lööb tänutäheks nurru ka. Chrissu on väga rahulik kass ja asjatult ringi ei mölla. Ta on elav tõestus sellest, et kassid tõesti magavad suurema osa oma päevast maha. Christopher on hea poiss, kes asjatult tüli ei nori ning on pigem igat pidi väga rahulik ja mõtlik sell. Aga ei tasu segi ajada iagavaga, sest Christopher pole teps mitte igav sell. Lihtsalt siuke rahulik kaisumõmm. 

Lisaks on Christopher niiiiiiiii armas ja suur poiss!! Kaalu on härral lausa 5,6 kilogrammi ning puhvis karvad annavad visuaalselt veel sama palju juurde ka. Tal on imearmas nägu, suured käpakesed ja piiiiikad vurrud. No tõeline jackpot!! 

 

Kui just sina soovid armsale Christopherile kodu pakkuda, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ära loomasoovija ankeet ja me võtame sinuga peagi ise ühendust!