Neo

Neo
Nimi:Neo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TAEVASINISTE SILMADEGA PILVEPEHME PISIKE NEO OOTAB KODUPAKKUMISI!

Armas Neo jõudis Pesaleidjasse 02.11.2021 Loksalt. Paarikuune kiisupoiss elas seal pool-lagunenud kortermajade, kuuride ja metsa vahel koos oma kaksikvennaga ning paljude-paljude teiste kassidega. Kahjuks ei saadud aga Neo vennakest esialgu kätte ja nii sattuski pisike Neo Tallinnas hoiukodusse täitsa üksinda.

Neo on kahejalgsete suhtes veel veidi pelglik, kuid alates hoiukodusse saabumisest on ta läbi teinud väga suure arengu. Õigesti lähenedes saab teda juba täitsa pikalt paitada ja süles hoida, nii et isegi nurr on väljas. Nagu ühele õigele kassipojale kohane, nii meeldib Neolegi väga mängida - seda nii inimese "juhitava" sulepulgakesega kui ka isekeskis põrandal vedelevate mänguasjakestega. 

Kiisuke otsib väga lähedust hoiukodu päriselanikust kassiga - on ta ju harjunud olema ümbritsetud paljudest teistest kassidest. Seega sobiks Neole ideaalis kodu, kus on juba ees ootamas üks sõbralik kassike, kellega kiisuelu muresid ja rõõme jagada. (Seetõttu vastame eelisjärjekorras ankeetidele, kus on peres teine kass olemas või soovitakse võtta kaks kassi koos.)

Neo on juba saanud oma isikliku kiibi ning läbinud parasiitide vastase tõrje ja koju on ta valmis kolima alates 16.11.2021.

Kui Sina soovid pakkuda armsale Neole toetavat ja hoolitsevat kodukeskkonda, kus väike kassipoiss võiks minetada viimsegi kahtluse, et kahejalgsed on tegelikult väga toredad - siis palun klõpsa nupul "Soovin seda loomakest". Seejärel tutvu looma võtmise tingimustega, täida ankeet ja Neo hoiukodu perenaine kutsub Sind esimesel võimalusel Neole külla!