Cicero

Cicero
Nimi:Cicero
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Tartu maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

CICERO ON TARK MEES JA TARK MEES EI TORMA!

Elu ei ole midagi ilma sõpradeta. Ja muhe Cicero otsib kedagi, kes talle sõbraks oleks. Cicero on juba täiskasvanud kiisupoiss, vanust üle 5a. Ja hoiukodusse jõudes anti tema kohta suured hoiatused - Ole ettevaatlik! Ta on metslane! No siiamaani on Sissu olnud küll üks väga lebo tüüp. Hoiukodu viis ta arstilegi, et küsida "Mis värk on? Metslane pidi olema ju?". Aga arst ütles, et kõik korras, lihtsalt vanad haavad paranevad ja nüüd, kui olemas tore koht soojas toas, pluss söök-jook nina ees (ja pai ka saab), siis pole põhjust enam tormelda.

Sissule tõesti meeldib olla mugavalt, soojas, täis kõhuga. Aja jooksul on selgeks saanud, et tegelikult on temas veel natuke kassipoega säilinud – mängupulgakest viibutades peab ta selle kätte saama. Aga kaua ta mängida ei viitsi (uni on parem). Ja teistest kassidest ei tee ta väljagi, rääkimata nendega mängimisest. Cicerole meeldivad inimesed aga siiski on tal ees natuke harjumist, sest osad haavad on väga sügavad olnud. Aga vahel ta unustab need täielikult ja siis saab tema pehmet siidist kõhukest ka masseerida. Magada talle meeldib oma inimese paremal või vasakul pool või vahel peal. Ja kui ristsõna lahendada, siis ta tuleb ja istub selle peale, sest see on ka omas mõttes mugav koht ju – ja tähelepanu saab ka järsku.

Cicerol avastati mõni aeg tagasi diabeet, mille tõttu saab ta süsti ja spets toitu, kuid aja jooksul loodame ta vaid spets toidu peale jätta. Õnneks on ta suhteliselt leplik – kui head süüa saab!

Cicero jõudis Pesaleidja hoiukodusse 07.06.2022 Viljandi varjupaigast. Viljandi varjupaika jõudis Cicero 12.05.2022 Mõisaküla linnast. Ta on kastreeritud, vaktsineeritud ja kiibistatud.

Cicero ootab oma päris kodu Tartu hoiukodus.