Darja

Darja
Nimi:Darja
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HELLA HINGEGA DARJA TAHAB KASSITOAST KOJU

Darja saabus Pesaleidja hoole alla MTÜ-st 4 Käppa ja otsib kodu alates märtsist 2022. Sündinud on ta hinnanguliselt jaanuaris 2019, seega veel täitsa noor kassipreili.

See on suur mõistatus, kuidas nii läikiva sametise halli kasuka ja erilise valge vuntsikesega kiisus pole keegi veel oma südamesõpra ära tundnud!

Põhjus peitub ehk selles, et Darja on õrna hingega ja tagasihoidlik kassipreili, kes tunneb end suures kassitoas saja teise kassi seas väga ebamugavalt. Tema lemmikpesakoht on kratsipuude all ning ta ei näita ennast kuigi palju. Pesaleidjas oldud kuude jooksul on Darja siiski muutunud silmnähtavalt julgemaks ning õpib iga päevaga aina rohkem inimest tundma. Kiisut tuleb ikka veel kohelda taktitundeliselt, kuid sulepulka nähes süttivad tema silmad koheselt ja on päris kindel, et tee tema südamesse käib mängu (ja maitsva konservi) kaudu. Suures kassitoas on aga muidugi see probleem, et kassitoa alfaisased mürakarud segavad pidevalt vahele ja Darja on hella kassihingena sunnitud mängust taanduma.

Darjal on väga vaja isiklikku mängupartnerit ja oma kodu, kus ta saaks olla silmatera. Usume, et õiges kodus koos oma perega näitaks Darja kindlasti oma tõelist hinge.

Darjale on tehtud kõik protseduurid ning ta valmis koju minema. Kiisu on steriliseeritud, kiibitud, vaktsineeritud ning saanud regulaarselt parasiitide vastast tõrjet.

Kui Sinu kodust on puudu üks valge vuntsi ja kauni tumehalli kasukaga kassitüdruk ning sooviksid talle kodu pakkuda, siis täida ankeet ja tule vaatama!