Darja

Darja
Nimi:Darja
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Tartu maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TILLUKE DARJA ON VALMIS KOJU MINEMA!
 
Darja on tagasihoidlik, kuid rahulik kassipreili, kes otsib kodu, kus inimesega suureks sõbraks saada. Kassitoas jääb ta oma rahuliku loomuga julgemate nurrikute varju ja ei paista hoolimata oma läikivast sametiselt hallist kasukast ja erilisest valgest piimavuntsist külastajatele silma.
Pesaleidjas oldud aja jooksul on Darja siiski muutunud silmnähtavalt julgemaks ning õpib iga päevaga aina rohkem inimest tundma. Paitustega ei ole kiisu veel leppinud, kuid talle meeldiks üle kõige, kui inimene temaga sulepulga või palliga mängiks. On päris kindel, et tee tema südamesse käib mängu (ja maitsva konservi) kaudu.
Darjal on väga vaja isiklikku mängupartnerit ja oma kodu, kus ta saaks olla silmatera. Usume, et õiges kodus koos oma perega saaks Darjakesest kindlasti pailembene kodukass. Eriti tore oleks, kui Darja saaks koju minna koos oma halli varju Karamelkaga, kellega on neil väga tore koos olla.
Darja saabus Pesaleidja hoole alla MTÜ-st 4 Käppa ja otsib kodu alates märtsist 2022. Sündinud on kasspreili hinnanguliselt jaanuaris 2019.
Darjale on tehtud kõik protseduurid ja ta on täielikult valmis kodukiisu eluks. Ta on steriliseeritud, kiibitud, vaktsineeritud ning saanud regulaarselt parasiitide vastast tõrjet.
Kui tunned, et armas Darja kuulub sinu perre, siis tutvu loomasoovija tingimustega Pesaleidja kodulehel ning täida ära loomasoovija küsimustik.