Ciri

Ciri
Nimi:Ciri
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Armas Ciri saabus Pesaleidja hoole alla koos oma venna Geralti ja õe Yenneferiga Suurupi tänavatelt 15.11.2021. Vahva kiisupoegade trio harjus inimese lähedusega väga ruttu ja nende kassilaste energia täidab koduse majapidamise tõelise positiivsusega. Kõik kolm kiisukest on väga uudishimulikud, mänglevad ja armastavad nii teineteise kui ka inimeste seltskonda. 

Ciri oli esialgu kasvult kõige pisem ning ka tema iseloom on venna ja õega võrreldes kõige tagasihoidlikum. Kuid see ei tähenda aboluutselt, et Ciri konutaks kuskil nurgas ja inimest pelgaks. Pigem lihtsalt ta ei nõua nii häälekalt tähelepanu kui seda teevad Geralt ja Yennefer ning nendega võrreldes ronib ta inimese otsas ringi natuke vähem. Aga ka talle meeldib väga mängida ja inimese läheduses viibida. Vaatamata paljudele pingutustele pole hoiukodu perenaine siiski suutnud veel Ciri nurrumootorit tööle panna - tõenäoliselt hoiab Ciri seda oma päris inimeste jaoks :) 

Kuna Ciri on alles ~1,5 kuud vana, siis peab ta veel natuke aega ühe korraliku kodukiisu kombeid õppima. Hetkel kosub ja lustib Ciri Tallinnas Pesaleidja hoiukodus ja kui kõik läheb hästi, siis hakkab ta aktiivselt kodu otsimisega tegelema juba detsembri keskpaigas, et siis jõuluks oma päriskodusse päris oma inimeste juurde kolida.