Geralt

Geralt
Nimi:Geralt
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Vahva Geralt saabus Pesaleidja hoole alla koos oma kahe õe Yenneferi ja Ciriga Suurupi tänavatelt 15.11.2021. Geralt koos oma kahe õega on tõesti toredad kiisupojad - nad on väga uudishimulikud ja mängulised, otsivad nii inimeste kui üksteise lähedust ja tähelepanu. Kolmekesi koos mängeldes täidavad nad ühe majapidamise tõeliselt positiivse energiaga.

Geralt on kolmest seltsilisest kõige valjem - oma piiksumänguasja häälega otsib ta kõige rohkem tähelepanu. Inimese juures ja otsas ja süles meeldib talle ka - nii järel käia, ronida ja sõrmede-varvastega mängida kui ka öösel kahejalgse juures voodis tududa. Juba praegu on aru saada, et sellest poisikesest kasvab ühe tõeliselt võimsa nurrumootoriga kiisuhärra.

Kuna Geralt on alles ~1,5 kuud vana, siis peab ta veel natuke aega ühe korraliku kodukiisu kombeid õppima. Hetkel kosub ja lustib Geralt Tallinnas Pesaleidja hoiukodus ja kui kõik läheb hästi, siis hakkab ta aktiivselt kodu otsimisega tegelema juba detsembri keskpaigas, et siis jõuluks oma päriskodusse päris oma inimeste juurde kolida.