Cuba

Cuba
Nimi:Cuba
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

CUBA EI TAHA ENAM OODATA!

Oh Cuba-Cuba...Kuidas on see võimalik, et nii ilusa välimusega kass pole ikka veel mitte kellelegi silma jäänud? Kas selline peabki olema Cuba viimane kodu, koos saja teise kassiga, kus kellelgi pole tema jaoks silmi ega aega?

Cuba saabus Pesaleidjasse Paljassaarest ja on kodu otsinud ligi kaks pikka aastat...Juba lootust kaotades, piilub ta oma nurgakesest ukse poole, vaevumata isegi külalistele vastu joosta, sest ta teab, et keegi teda niikuinii tähele ei pane.

Pealtnäha on ta küll tavaline triibik, kuid tema kõhualune ja käpakesed on kaetud valge karvaga. Seda imelist kassi eristab teistest pisike "sünnimärk" nina kõrval. Ja kui Sa tõesti näed kuskil rohekaid silmi, mis Sind paluvalt piiluvad, võivad need kuuluda just Cubale!

Kui ta Pesaleidjasse sattus, oli ta täitsa metsik. Ta susises juba kaugelt, sülitas ja virutas nagu lohepoeg, kuid selle kahe aastaga me näeme tema edusamme. Head asjad ju võtavad ikka kaua aega. Jah, Cuba ei ole veel süle-ega paikass, aga siin tal ju polegi võimalust inimesega harjuda. Hommikuti hõõrub ta teiste kiisudega toas ringi ja kui väga veab, saab tema pehmet kasukat isegi hetkeks silitada.

Suureks abiks oleks ka see, kui Pakud Cubale lihtsalt hoiukodu. Nii on tal veel suurem võimalus inimestega harjuda ja lõpuks päris oma pessa kolida!