Mr. Darcy

Mr. Darcy
Nimi:Mr. Darcy
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

"PALUN ARMASTA MIND"- MR. DARCY

Mr. Darcy saabus Pesaleidja kassitubba 25.10.2019, Paljassaare varjupaigast. Paljassaare varjupaika saabus kassikene juba juuni kuus, kuid mingil imelikul põhjusel ei ole ta tänaseni oma päriskoju veel kolinud. Samas üks on kindel, Mr.Darcy on võtnud eesmärgiks võluda kõiki ning paluda, et ka kõik teda armastaksid. 

Mr. Darcy on tõeliselt hurmav, mõne aastane kassikene. Niipea kui ta transpordipuurist välja astus, ronis ta koheselt vabatahtliku sülle ning alustas inimese võlumisega. Darcyl on väga hästi teada, millega inimesi võluda. Järgnevalt on väikene näide Darcy kõige levinumast võlumistehnikast: "Jookse inimese juurde, ürita igal võimalusel sülle ronida, kui inimene seisab, siis ürita talle märku anda, et ta peaks su sülle võtma. Nüüd pane kaks käppa ümber inimese ning lihtsalt nurru ja kallista teda,samal ajal ära unusta peaga puksida." 

Ühesõnaga on Darcy inimestega sõpruse loomise klassi tippude tipp. Tänu sellele sobib Darcy ükskõik millisesse koju, kassike sobib ideaalselt teiste kassidega, lastega, eakate inimestega, ilmselt sobiks ta ka väga hästi koeraga. Kui just sina oled just sellist unistuste kassikest enda ellu igatsenud, siis ongi just praegu sinu võimalus. Vajuta siin samal lehel "soovin seda loomakest" nupule ning täida ära meie loomasoovija küsimustik ja tule Mr.Darcyle külla!