Cuba

Cuba
Nimi:Cuba
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Cuba on teinud läbi suure arengu, palun aita tal sellega jätkata! 

Cuba oli mega tige. Kui sa talle peale vaatasid, siis hüppas, kähises ja tatistas. See on kõik see, mida Cuba enam ei ole. Tänasel päeval on Cuba küll arg ja sind ehk päris lähedale ei lase, aga ta enam EI hüppa, kähise ega tatista!

Cuba eelistab vaikselt, kergelt distantsi hoides inimese järel käia ning jälgida, mida tehakse. See paistab olevat tema moodus inimestega harjuda ja veenduda, et nad talle halba ei tee. On näha, et ta tahaks astuda oma arengus järgmise sammu, kuid veidi jääb julgusest veel puudu.

Usume, et kodus, kus tal lastakse omas tempos usaldama hakata, muutuks ta palju kiiremini julgeks kassiks, eriti, kui mõni sõbralik kiisu teda juba ees ootamas oleks. Selleks ilmselt ei kulu ainult paar nädalat vaid siiski mõned kuud või aasta, kuid lõpuks on see pingutus seda väärt.

Kui just sina oled see inimene, kes saab aidata jätkata Cubal oma sotsialiseerumise teel, siis palun tutvu meie loovutuse tingimustega ja täida ära looma soovija küsimustik. Kodu pakkumine ei ole keeruline, vajuta siin samas lehel "soovin seda kassikest", tutvu meie loovutustingimustega ning täida lehekülje lõpus ära üks pisikene küsimustik. Peale seda võtame juba ise sinuga ühendust ning kutsume sind Cubale külla.