Dallas

Dallas
Nimi:Dallas
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕNUS TRIIBIK DALLAS

 

See imeilus triibuline-vöödiline kiisutüdruk on arvatavasti 2017. aastal sündinud Dallas, kes kolis meie juurde 2020. aasta septembris Narvast. Dallas oli Narvas elades ühe päris suure kassikoloonia liige, kuid õnneks head sõbrad MTÜ-st Neli Käppa tõttasid kohe kassidele appi ja niiviisi Dallas koos oma sõpradega meie juurde jõudiski. 

Dallas on üks äärmiselt armas plikatirts, kes paikäe eest minema ei jookse. Siiski on näha, et armsake on veel pisut skeptiline ja on inimestega alles harjumisjärgus. Küll aga muutub ta iga päevaga järjest avatumaks ja usume, et oma kodus saab temast tõeline kallipall . Meie juures on ta olnud ju väga vähest aega ning see, et ta ennast paitada laseb on juba väga suur asi. 

Näha on, et Dallases on olemas suur mängulisus ja elurõõm, nüüd on vaja vaid seda õiget inimest, kes meie armsa pontsaka Dallase südame võidaks. Tuleb lihtsalt palju maiuseid ja sulepulkasid varuda! 

 

Dallas elab meie vabapidamistoa ning sul on võimalik temaga ka läbi veebikaamera tutvuda, selleks piilu meie live-ülekannet kassitoast siin: http://animalslife.net/pesaleidja-3/ 

Kui just sina soovid meie vahvale Dallasele kodu pakkuda, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ära loomasoovija ankeet ning me kutsume su Dallasele peagi külla! Lisaks ei tule Dallas koju tühjade käppadega! Endaga võtab ta kaasa ProPlani kinkekoti, et uus elu saaks veelgi sujuvamalt alata.