Krahv

Krahv
Nimi:Krahv
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KRAHV TAHAB NIII VÄGA LÄHEDUST...aga kahjuks peab elama ta hetkel soojas kuuris.

Päeval kui pererahvas kodus ja aega tegeleda ja jälgida, siis saab ka Krahvpoiss tuppa, kuid enamus aega peab olema ta üksinda kuuris, kuna ta ei saa läbi pere teiste kassidega (muidu oleks hoiukodu ta juba ammu ise adopteerinud). Tegelt ega Krahvil seal muud viga polegi, kui et paikätt ja seltsi on talvisel ajal jube vähe. Tal on toit, liivakast, pesad, soe tuba ja isegi kassiluuk, kust ta saab käia koguaeg sisse-välja. Aga siiski on puudu see kõige olulisem- lähedus inimesega. Kui Krahv hoiukodu uksetaga söömas hakkas käima, siis ta ei tahtnud üldse lähedust ja umbusaldas pigem, siis tänaseks on asi muutunud totaalselt- igal võimalusel lipsatakse uksest sisse, et just saaks koos inimestega toas aega veeta.

Krahv on umbes 5 aastane kassipoiss, kes on üles kasvanud vabaduses. Pai teha ei lasknud, aga jälgis meid kaugelt, kuid söögiga hakkasime teda aina meelitama endale lähemale. Ega me tema iseloomust ei teadnudki palju, kui ükspäev ta kinni nabisime, ära kastreerisime ja kiipisime. Siis hakkas meile ka selguma Krahvi iseloom. See kass on söönud õues olles lõvikonservi! Pai tahtis tema ainult siis kui TEMA TAHTIS paitada end ise vastu sinu jalga, samal ajal urisedes ja kräunudes hirmutavalt. See oli lihtsalt meeletult naljakas vaatepilt! Tänaseks on aga asi totaalselt muutunud ja temast on saanud väga inimest armastav kass.

Aga iseloomu tal on siiani siiski! Krahv ei ole kuri, aga ilmselt on tal mingid pahad mälestused seoses inimkäega, mistõttu ta seda ei veel 100% usalda. Kui teda pepu pealt liiga kaugele paitada, siis võib ta käpaga panna või hammustada. Aga usume, et ka see usaldus tuleb lihtsalt ajaga (sest varem ei lasknud ta endale üldse pai teha).

Peale kastreerimist on temast tulnud välja ka meeletu mänguloom- ta võib ajada taga sulepulka, puult alla kukkunud õunu või tuules lehvivaid rohukõrsi. Ilmselt ei sobi ta kassiks väikestele lastele, kuid kuskile tallu, kus tal on palju vabadust ja ruumi joosta, sobib ta imehästi hiirepüüdjaks. Kravi loovutamegi vaid koju, kus ta saab olla ka õues, aga samas on tal võimalus ka koos pererahvaga mõnusalt toas aega veeta. Ilmselt sobiks mega hästi mingi taluke, kuh oleks vaja ka hiirepüüdjat.

Teisi kasse väga ei armasta, kuid hoiukodu on suutnud ta pererahva kasse aktsepteerima panna, nii et ka see võib tulla ajaga.

 

Kui Sul on puudu kodust selline omamoodi iseloomuga hiirepüüdja, siis täida ankeet ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.