Mosi

Mosi
Nimi:Mosi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS MOSI VAJAB HÄDASTI (HOIU)KODU!

Mosi on sündinud 2021.aasta algusaegadel ning Pesaleidja kassituppa kolis ta Neli Käppa MTÜ'st 2022.aasta oktoobris.

Mosi on triibulise karvkatte ning suurte silmadega kiisupreili, kelle leiab kergesti kassitoast üles. Oma päevi eelistab küll kiisu veeta pigem varjulisemates kohtades, kuid selliste armsate silmadega ta küll kellelegi pikaks märkamatuks ei jää. Konservi jagades tuleb tihti Mosi pesastki välja ja vaatab oma armsate ümmarguste kiisusilmadega otsa. Mängimisest Mosi suurt lugu veel ei pea ning inimese usaldamiseni vajab ta samuti veel aega.

Kahjuks kimbutavad Mosi igasugused silmamured ja tema truu kaaslane kassitoa elus on üks tugevtugev krooniline nohu, millest kuidagi kassitoas võitu ei saa. Mosi on stressis ja vajaks hädasti ühte mõnusat rahulikku puhkepaika, kus saaks kogu stressamise unustada.

Mosi on kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud ning on saanud ka sise- ja välisparasiidi tõrjed.

Mosi väärib võimalust saada endale usaldav kodu, tema pilgust on näha, et tegemist on armsa ja toreda kiisupreiliga, kes vajab samasugust kahejalgset teda julgustamaks. Mosi südant saab tulla võitma kassituppa, kus ta ilmselt sind mõnes kinnisemas pesas ootab. Vajutades "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule saad täita ankeedi, kui oled oma kiisusoovis täielikult kindel.