Delta

Delta
Nimi:Delta
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MUREGA, KUID SUURIM SÜLEKIISU DELTA UNISTAB PÜSIVAST KODUST!!

Delta on sündinud 2020. aasta jaanuaris. Pesaleidjasse kolis Delta Paljassaare varjupaigast 16.05.2021 - seega on Delta unistanud oma kodust juba pea 3 aastat, mis on lähedust armastava kassipreili jaoks üüratult pikk aeg…

Delta on välimuselt ülimalt kauni kasukaga, kohe meeldejääv ja eristuv. Iseloomult on ta samuti meeldejääv, kuna ta lihtsalt armastab inimeste lähedust! Delta tuleb kohe meeleldi tähelepanu otsima ja poeb nii vastu kui saab. Ta armastab pai ja süles hoidmist ning tema nurrumootor on vali! Ta on täielik kaisukiisu. Ka teiste kassidega on Delta näidanud head läbisaamist. 
Lisaks armastab Delta ka laste tähelepanu ega karda nende kilkeid ega suurt hulka paisid. Delta on külastanud ka lasteaeda ja nautis mitmekümne lapse paisid ning kallistusi.

Deltal on aga suur mure põieprobleemide näol. Aasta aja jooksul hoiukodus olles uuriti igat võimalikku moodi mis Deltale põieprobleeme tekitab - nimelt pissib Delta tihti nö. juhuslikult, mitte õigesse kohta. Peale pikka uurimist avastati, et Delta ei tunne oma põit ega oma saba. Seega ei ole seal kahjuks midagi teha ja Delta pissimise probleem jääb…
Lahendusena peaks Delta kandma toas mähkmeid ning neid tuleks vahetada vastavalt vajadusele, aga mitte harvem kui 6 tunni tagant. 

Deltal on küll suur mure, aga kõige suurem on tema armastus inimeste vastu! Deltale väga meeldib külastajate süles mõnuleda ja paisid nautida, aga tema kõige suurem unistus on oma päris kodu ja olla osa armastavast perest.

Kui tunned, et just Sina tahaksid täita Delta suurima unistuse ja pakkuda talle püsivat kodu, kus ta saaks oma pika eesootava elu õnnelikult veeta, siis kliki nupul "SOOVIN SEDA LOOMAKEST". Võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust ja Delta juba ootab sind endale külla kaisutama!

Aitäh, Mai, et oled Delta vader ja aitad tasuda ta ülalpidamiskulud!

Soovid ka hakata mõne kiisu vaderiks? Vaata täpsemalt SIIT.