Dior

Dior
Nimi:Dior
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Luksuslik Dior valmis adopteerimiseks!
 
 
Luksusliku triibulise kasukaga Dior on nii harv nähtus, et igapäevaselt teda kassitoast üles ei leiagi. Ilmselt on ta väga valiv inimeste suhtes, kui tunneb, et jah just tema ongi see õige, siis tuleb välja ning näitab end parimast külest. Alatihti öeldakse, et kassid valivad oma inimese ise välja, kuid tavaliselt kehtib see vaid sõbralikke kasside kohta, kes nii või naa tulevad hõõruma ja pai nuruma, kuid Dior seda sorti iseloomuga pole ning soovib vaid rahu ja vaikust, et keegi teda üleliia ei paitaks ning talle üleliigset tähelepanu ei pööraks. 
Dior on kassipreili, kes väldib inimkontakti, kuid on valmis proovima just õiges kodus kas usaldus on seda väärt ning ehk lubab ükskord ka endale ligi. 
Kassituppa jõudis kassike märjamaalt 2018. aasta oktoobru kuus, vanuseks on tal umbes kolm aastat ning preili on läbinud ka kõik vajalikud protseduurid kojuminekuks.
 
Kui Sina oled vähenõudev kassipreili suhtes ning soovid aidata Dioril elu paremast küljest näha, siis kiisuke ootab Sind kassitoas. Sellejaoks, et teda täha, tuleks täita loomavõtja ankeet ning pesaleidja vabatahtlikud võtavad Sinuga ühendust!