Dior

Dior
Nimi:Dior
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kui sinul on pakkuda rahu, vaikust ja kannatlikkust ning sooja pesa, oled sa täpselt see, keda me otsime! 

 

Diorile ei meeldi inimesed. Eriti need pealetükkivad. Ta oleks hea meelega vaikselt omaette. Magaks pesas, voodi all või kapi otsas, käiks vahepeal söömas. Ilma, et keegi teda segab. Tähelepanu on asi, mida ta absoluutselt ei soovi. Sülle ta ilmselt niipea ei tule ja pai lähiajal ei küsi. Võimalik, et sa pikalt isegi ei näe teda ringi liikumas. Kodu on ta oodanud juba 2018 oktoobrist ja ta ilmselt on isegi loobunud juba lootmast, et kord ka tema kojumineku aeg saabub. 

Aeg on näidanud, et ometi just sellised kassid kipuvad oma päriskodus mõne aasta pärast olema ühed kõige mõnusamad ja toredamad seltsilised. Diori vabatahtlik on üsna kindel, et Dior ei erine selles osas teistest ja ka temast saab ühel ilusal päeval oma inimesele parim sõber.

Niisiis, kui sa sellist hullult pealetükkivat kassi ei otsi, võid sa Diorile kodupakkumise peale mõelda. Diorile kodu pakkumiseks vajuta siin samas nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega ning täida ära küsimustik. Peale seda võtame juba ise sinuga ühendust. Hetkel elan hoiukodus