Dwight

Dwight
Nimi:Dwight
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS 5-KUUNE PEHME MÕMMIBEEBI DWIGHT!

Dwight (loe Tvait, nagu The Office sarja lahedaim tegelane) jõudis Pesaleidja hoiukoju 12.01.2022. Dwight on haruldaselt pehme kasukaga must karumõmm ja on üldse kehaehituselt selline päntajalg. Oma õest Maisyst on ta suurem, kuigi nad on väga tõenäoliselt sama vanad. Hinnanguliselt on Dwighti vanuseks 5 kuud, kuna tita hambad on alles suus!

Dwight on väga mõnus kiisupoeg - malbe, ei oska üldse pahurdada. Laseb endaga kenasti toimetada, ükskõik kui tüütud need toimetused on. Ta väga naudib pai ja hakkab ka kohe nurru lööma. Üldse on tal suur armastus nii inimeste kui ka teiste kasside vastu. Ta on iga päevaga aina julgem ja armastab lähedust, mängimist ja pasteeti.

Koju saab Dwight kolida alates 26.01.2022, kuna vajab 2 nädalakest aega harjumiseks ja kosumiseks. Siiski on ta valmis juba inimestega tutvust tegema kes temast huvitatud on. Enne kolimist teeme ära vajalikud protseduurid. Kui Dwight teile huvi pakub, siis palun vajutage all nupule "soovin seda loomakest" ja täitke Dwighti nimele loomasoovija ankeet.