Kelluke

Kelluke
Nimi:Kelluke
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KELLUKE OTSIB PÄRISKODU

Imearmas pisikest kasvu Kelluke on arvatavasti sündinud 2019. aastal. Tal on mustvalge kasukas ja säravad kollakaspruunid silmad. Meie juurde Pesaleidjasse jõudis Kelluke 12.01.2022 ning ta ootab nüüd kannatamatult võimalust kolida enda päriskoju.

Kellukese jaoks on kõik alles päris uus ning ta alles kohaneb suures kassitoas ja inimeste läheduses elamisega. Ta on väga sõbralik ja ainult natukene arglik. Kelluke naudib küll tasapisi paisid, kuid ta soovib vahepeal ka natukene vaikust, et omaette puhata ja uudishimulikult teiste tegevusi jälgida.

Oma uues kodus oleks Kelluke kindlasti imeline kaaslane- talle meeldiks mängida, tududa, paisid ja ka maitsvat sööki nautida. Tuleb vaid meeles pidada, et esialgu võib uue kohaga harjumine olla raske ja veidi aeganõudev, aga lõpuks on see seda ootamist 101% väärt, sest Kelluke tõesti on üks eriti imeline kiisu!

Väiksel Kellukesel on olemas kõik vajalikud tõrjed, ta on steriliseeritud ja saanud kätte oma esimese vaktsiinisüsti. Uude koju võtab ta kaasa ka enda kasside passi.

Kui sooviksid anda Kellukesele armastava ja hooliva kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik klikkides nupul "Soovin seda loomakest".