Eedu

Eedu
Nimi:Eedu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LÄHEDUST ARMASTAV, SUUR KAISULOOM EEDU 

Eedu saabus Pesaleidja hoolde 19.04.2021. Alguses veetis ta nii-öelda karantiiniaja meie vabatahtliku juures hoiukodus. Siis läks kassituppa, kus ta kõigiga seltsis ja igale külalisele rõõmuga lähenes. Hetkel on Eedu Miki loomakliinikus ja täidab ajutiselt kliinikukassi rolli - nimelt avastati Eedul neerupuudulikkus ja ta veetis veidi aega kliinikus, kuid hakkas sealsetele töötajatele väga meeldima ja rõõmustab ka külalisi. Siiski otsib Eedu ka oma igavest kodu.

Eedu on hinnanguliselt 6-aastane kassipoiss, kellel on eriti lahe välimus - tema üks kõrvakene on otsast veidi voltis ning lõug on tal must, justkui oleks sütt söönud. Ta on päris suur kassihärra, seega oleks ta ju ideaalne kaisukiisu!

Eedu on üks väga inimeste-lembeline kass - ta armastab pai ja sügamist üle kõige, ning kui sa Eedu jaoks sümpaatne oled, jääb ta sul järel käima. Ta lööb nurru ja sügab end su vastu, viskab end seliti ja naudib elu. Inimestest meeldivad talle kõik, nii suured kui väikesed. Kassitoas on tal parim sõber Brewster (suur must kass, kes ka Eedu piltidel on), kellega nad koguaeg koos on - nad on ka väga sarnased, ehk mõlemad on täielikud kaisupallid ja inimeste-lembelised kiisud.

Eedul avastati 2021. aasta sügisel neerupuudulikkus, mistõttu vajab ta ravitoitu. Eedu on ka FIV+ kass, kuid see ei mõjuta tema igapäevaelu. Pesaleidja on alatiseks toeks ja nõu on vaid meili kaugusel. Lähemalt FIV-ist meie blogis https://pesaleidja.blogspot.com/2017/10/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html

Kui Eedu teile hinge puges, täitke palun meie loomasoovija küsimustik ning Eedu hooldaja võtab teiega ühendust.