Pippi

Pippi
Nimi:Pippi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAPPER SUURE ELUISUGA PIPPI ON KODUOTSINGUIL!

Kui nüüd kõik algusest peale ausalt ära rääkida, siis Pippi on üks eriline kass. 2015 aastal sündis ta hulkurkassi pojana Narvas ja mingil kurjal põhjusel uroloogilise väärarenguga. Vaatamata sellele otsustas ta, et tahab elada ja suureks kasvada. Kuidas ta oma elukese esimestel nädalatel ellu jäi, me ei saagi teada. Ju see elutahe oli nii suur.

Pippi smuugeldas ennast hoolivate inimeste juurde ja sai priipileti sõiduks Pesaleidjasse, kohe paar kuud peale oma sündi.  Kaval ju. Ta teadis väga hästi, et ainult nii saab ta abi. Alguses ei saanud keegi aru, miks Pippi tihti nutab. Siis selgus, et tal on väärareng ja suured valud. Heade inimeste annetuste abiga sai Pippi arsti juurde ja talle tehti väga keeruline operatsioon.

Iseloomult on Pippi täpselt oma kauni kasuka vääriline. Kirju-mirju, kuldsete laikudega. Ja nime vääriliselt on Pippi väike väänik, nutikas ja julge. Vahetevahel loeb ta vist väiksese vääniku luuletust - mis mõtet on suureks kasvada, palju nunnum on jääda kassipoja mõõtu.
Pippi oleks juba ammu kodu leidnud, kuid ta ei kontrolli alati oma põit ja teeb tuppa loigukesi. Ta lihtsalt ei taha iga kord oma kasti üles otsida. Valude korral on kindlasti kast “süüdi”.
Ideaaalis võiks ta elada maakodus, kus saab kenasti õues käia, magada saaks aga soojas ruumis. Kuna ta on õrnakene, siis vajab ta kindlasti iga päev ka inimese lähedust ja paisid.

Ta on suurepärane hiirepüüdja ja kõige ilusamad ja suuremad toob ta oma armsale inimesele. Mõnikord jätab ikka endale ka :-) Päris pimedas Pippi aga kardab õues, siis ta ei taha sinna minnagi. Kahjuks ei saa ta oma praeguses elukohas õues käia. Lastega ja teiste loomadega saab Pippi hästi läbi.
Pesaleidjal on suur palve teile kõigile. Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes saaks Pippile pakkuda kodu ja hoida ning armastada teda?

Pippi ju otsustas elada, anname talle võimaluse pärast kõiki neid kannatusi.

Kui sa sooviksid imevapra Pippiga tutvuma tulla, täida palun meie kiisuvõtja küsimustik ja võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust!