Elfen

Elfen
Nimi:Elfen
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Lääne-Viru maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

September 2018. Elfen on oma kodu leidnud :)

VAHVA KASSIPOISS ELFEN OTSIB SÕPRA JA KODU!
No vaata-vaata mind nüüd! Kas ma pole lahe? Kas ma pole ilus ja muinasjutuline? Muidugi, kohe abso-absa-absoluutselt olen!
Elfen on juba suur poiss ja soovib leida päris oma kodu. Hoiukodus on ta elanud kolmveerand aastat, saanud selgeks tubased kombed ja õppinud inimest usaldama. Laseb end paitada, oskab maiuspalu küsida, saab hästi läbi teiste kassidega. Ta on väga majesteetliku olekuga, suurt kasvu, imeilusa koheva karvaga. Elfen on iseloomuga kass, tahab ise otsustda, millal tulla paisid ja silitamist nautima, mõnikord armastab omaette olla.
Esimesed kuud hoiukodus polnud kõige kergemad – kassimürsikud lihtsalt ei tahtnud hoiuperet usaldada. Aga nüüd on asi hoopis teine. Elfen on hästi lustiline, imeilus, lausa duracell—kass, kes jaksab lõpmatuseni möllata, valjult nurru lüüa, lakkamatult vahvaid nägusid teha ja toredaid poose võtta ning iga oma uhke kasuka karvaga öelda – vaata ometi, kui äge ma olen!
Tuleb siiski meeles pidada, et Elfen tahab uue koduga harjumist ja veidi kohanemist. Aga kui esimene kohmetus on möödas, saab temast igati tore seltsiline. Elfen sobib hästi sõbraks igavlevale kassile, ta armastab teiste kassidega koos mängida ja mürada.
Elfen on täiesti koduvalmis – ta on kastreeritud, parasiidivaba, ja tal on kiip ning pass ning ka Royal Canini kingipakk tuleb kaasa. Kassinooruk kasutab kenasti liivakasti ja toiduga ei pirtsuta. Ühesõnaga: Elfen on üks ütlemata vahva kutt, kellel puudu on vaid see oma päriskodu!