Erliina

Erliina
Nimi:Erliina
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Järva maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HELEHALL ERLIINA KAUNISTAKS IGA KODU!

Erliina on ilusa hallitriibulise kasukaga, pehme ja armsa olekuga kassitüdruk. Ta on pesakonna kõige pisem, aga kõige julgem liige. Alati esimesena söömas, samas kui vennad alles peidupaigast inimest piiluvad.
Tema esimesed elukuud möödusid Järva-Jaani tänavatel. Juba suvel märkasid inimesed kassipesakonda, aga emal õnnestus peitu minna ja nii juhtuski, et kassipojad püüti kinni alles sügisel. Algul elas kassipere ajutises hoiukohas, novembri lõpul võttis Pesaleidja hoiukodu Paides pojad enda hoolde.
Neli kuud tänavaelu pole meelest läinud ja seepärast on Erliina veel pisut arg ja suhtub inimesesse veidi kahtlustavalt. Teda saab sülle võtta, ta ei anna käpaga, ei ründa ega susise. Erliina saab hästi läbi perekassiga, alati nühib end rõõmsalt tema vastu, hullab mänguhiirtega ja naudib suletuti mängu koos hoiuinimesega. Erliina ootab väga seda oma kodu ja inimest, sest olude sunnil peab ta elama üksinda toas, kui hoiuinimene on tööl - ja kiisul on igav. Muidugi on tal mänguasju, aga see üksiolek on nii kurb...Õhtuti saab ta hoiukodus ringi vaadata, uurib hoolega ümbrust, jookseb ringi, ei põgene inimese eest ja tuleb perenaise kõrvale diivanile magama. Suureks abiks oleks, kui tema uues kodus ootaks ees mõni teine kiisu, sest ta nii tahab teise looma seltsi.


Erliina on steriliseeritud, tal on kiip ja pass ja ta on saanud ussirohu. Kasutab korralikult liivakasti. Koju minnes saab ta kaasa Royal Canini kingipaki.

Veebruar 2018. Erliina läks oma koju :)