Eliot

Eliot
Nimi:Eliot
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Eliot on leidnud oma kodu!

ARMAS NING LEEBE SUUR KIISUPOISS ELIOT!

Eliot jõudis Pesaleidjasse 09.04.21 Sillamäelt. Ta on 1-aastane isane kass, sünniajaks 2020. märts.  

Eliotil on kaunis halli-valge kirju kasukas ning rohekad-kollakad silmad. Kasvult on ta üpriski suur poiss, suurte käppadega. Ta on selline kass, kellele juba peale vaadates saab aru, et tegu on isase kassiga. Tal on näos ka poolik valge vunts, mis lisab tema välimusele lõbusat omapära. 

Tema iseloomu saab hetkel kokku võtta kahe põhilise märksõnaga - arglik ja leebe. Kuna ta on hoiukodus ning ka tubasel elul veel vähe aega olnud, siis liigub ta pigem vaikselt ringi ning ei rõõmusta äkiliste lähenemiste üle. Teisalt aga on ta nii leebe, et ta kunagi ei kasuta enda kaitseks midagi muud kui väikest susinat. Kohe kui ta saab aru, et teda tuldi vaid paitama, siis naudib ta seda täiel rinnal ja hakkab ka nurruma. Ka süles rahuneb ta kenasti maha ja väga armastab soojust ja sügamist. Lemmikuks on lõua alt sügamine, mille peale ta surub oma pead tugevalt käe vastu, et ikka veel paremini sügatud saaks - selle peale laseb ta ka nurrumasinal tööle minna! Ta on hakanud ka rohkem mängima ning ta saab ka hästi läbi teiste kassidega!

Eliot on valmis koju kolima alates 25.04.21, kui kõik protseduurid on tehtud. See annab talle ka aega veelgi enam tubase elu ning inimestega harjuda. 

Sellegipoolest on ta valmis kodupakkujatega suhtlema, seega kui Eliot teile huvi pakub, siis täitke palun loomasoovija küsimustik! Eliot saab enne koju minekut vaktsineeritud, kiibitud, parasiidi tõrje ning ka kastreeritud!