Ernesto

Ernesto
Nimi:Ernesto
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS, RAHULIK ERNESTO OTSIB KODU VÕI KASVÕI HOIUKODU!

Ernesto jõudis Pesaleidja hoole alla 2021. aasta aprillis. Ta on imeliselt armas kassihärra, kes on hinnanguliselt 4-aastane. Ernesto vastu ei ole ta eelnev elu ilmselt väga hea olnud ning see on jätnud püsivaid jälgi tema välimusele, seetõttu on tal ka veidi räsitud kõrvakesed.    

Tegelikult on ta ka vana hing. Just seetõttu, et ta on niivõrd rahulik ja leplik. Talle väga meeldib lamada kassitoa madratsil ja lihtsalt inimesi jälgida. Pole ta suur asi ringi jooksja ega mängija. Armastab lihtsalt olemist. Ta sobib hästi ka teiste kassidega!

Inimestega on suhted juba väga head. Alguses ta veidi pelgas ja temale pidi väga väga rahulikult lähenema ning tasakesi pai tegema. Nüüd on ta juba julge ja võtab hea meelega KÕIK paid vastu ja armastab inimeste hoolt ja lähedust!

Siiski on ta ilmselt kassitoas veidi stressis. Palju sagimist on rahulikule hingele äkki liiast. Seetõttu lööb tal vahepeal silmapõletik ja nohu välja. Seetõttu tahaks ta juba väga koju või kasvõi hoiukoju, kus rahulikult diivanil lebada ja aina kosuda ja kosuda. Ta väga loodab sellele, et keegi armub tema malbesse iseloomu ja eripärasesse välimusse.