Ella

Ella
Nimi:Ella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS KIISUPREILI ELLA OOTAB OMA INIMEST!

Saage tuttavaks, tema on Ella. Sündinud aastal 2017 ehk nüüdseks juba 5-aastane uhke kiisupreili, kes pole veel kahjuks oma kodukest leidnud.

Ella kolis kassituppa 2018. aasta külmal ja pimedal novembrikuul. Kassitoas oli Ella arglik kiisuke, kes mõnikord lubas paar paid, kuid enamasti jooksis peitu ning susises. Teiste kassidega oli ta sõber. Üks hetk avastati Ellal kuiv FIP ning ta pidi haiglasse ravile minema. Õnneks aga sai Ella haigusest jagu ning läks hoiukodusse taastuma. Nüüdseks on kassipreili ilusti kosunud ning tunneb ennast väga hästi.

Praegu naudib Ella hoiukodus elu täiel rinnal. Ella lemmikpaik hoiukodus on diivan, mille ta on täielikult enda kasutusse võtnud. Seal ta siis magab, peseb ja teeb muid tähtsaid kassiasju. Samuti on tegu suure loodushuvilisega. Ei ole midagi põnevamat, kui aknalaual piiluda õues jooksvaid oravaid ning mõnikord ka arvutist kassidele mõeldud linnuvideosid vaadata. Nutiajastu, teate ju isegi. Lisaks tudupausidele ja ornitoloogiale, tegeleb Ella ka aktiivselt spordiga, sest ta teab, et terves kehas on terve vaim! Ei tasu ära ehmatada, kui kiisuke järsku tuhatnelja ühest toa otsast teise spurtima hakkab. Need on kõigest tema treeningud järgmisteks Kiisude Olümpiamängudeks.

Iseloomult on Ella siiski arglik kiisu. Selleks, et inimestega harjuda ning neid usaldama hakata, vajab ta aega ning mõistmist. Selle nelja kuuga, mis preili hoiukodus on veetnud, on ta aga teinud südantsoojendava arengu. Kui ta saabus, oli Ella väga hirmunud ning hoidis eemale. Nüüdseks aga armastab ta väga paisid ja pisut kukla pealt kratsimist ning kõige enam vastu püksisääri nühkimist- see on tema armastuse keel. Mõni päev jookseb ta ka uksele tervitama, hüüdes „Mjäu-mjäu!“ Seda muidugi juhul, kui parajasti linnufilm või treening pooleli pole. Rahulik ja stabiilne keskkond on talle imeliselt mõjunud.

Ella suurimaks südamesooviks on leida päris oma kodu, kus lõbusasti oma lemmiktegevusi edasi teha. Kui Sina tahaksid kiisukese soovi täita, siis loe läbi loomasoovija tingimused ning täida ära loomasoovija küsimustik (https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/). Seejärel võtab Ella hoiukodu Sinuga juba ise ühendust.