Mustafa

Mustafa
Nimi:Mustafa
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MUSTAFA OTSIB PESA!

Efendi (Isand) Mustafa on 2018.jaanuaris sündinud kiisupoiss, kes on püütud Tõrvast 2018.a. augustis.

Ta on imeilusa süsimusta kasukaga, suurte kuldsete ning uudishimu täis silmadega ja kogu oma loomuses tahtmist täis inimest paremini tundma õppida!
Praegu Efendi Mustafa veel pelgab inimesi ja vajab kohanemiseks aega, aga me oleme kindlad, et temast saab üks kaissupugev nurrumootor – selleks aga oleks talle vaja üht tugiisikut, kes temaga iga päev koos on. Kes tahab ja suudab ka Mustafale selgeks teha, et temast ei loobuta ja kellel on ohtralt pakkuda hoolt ja armastust.

Mustafa on oma perekonna lastest kõige suurem – tõeline mürakas.
Talle meeldib väga joosta ja mängida ning teisi taga ajada.

Efendi Mustafa lubab end hetkel veel paitada vaid siis, kui keegi sõbralik ja julgem kiisu on turvameheks kõrval! Enam ta paaniliselt inimest ei karda, kuid käe usaldamiseni läheb veel veidi aega.

Mustafa on kassipoiss, kes otsib omale tõeliselt head ja hoolivat kodu!
Hea oleks, kui selles kodus on juba ees ootamas mõni sõbralik kass – „turvamehe“ olemasolu aitaks harjuda ja noorsand saaks kiiremini oma hirmudest üle!

Mustafal on head toakombed. Praegu elab Mustafa Tõrva hoiukodus.

Kui Sa tunned, et tahaksid Mustafale kodu pakkuda, siis palun, täida meie Loomasoovija küsimustik kodulehel või kui soovid kiisule alustuseks hoiukodu pakkuda, siis kirjuta meile ja me võtame Sinuga ühendust!