Ellen

Ellen
Nimi:Ellen
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Lahkusin Vikerkaarele!

 

‘’Appi, tal on lihtsalt imelised, ma ütlen, IMELISED silmad! Milline ilu! Kogu see kasuka ja silmade kombinatsioon… ta tulevane omanik on täielik õnneseen, et sellise kaunitari omale saab!’’. Just selliste sõnadega imetles Pesaleidja endine vabatahtlik Ellenit temaga tutvudes. Seejärel uuris ta, mis ajast alates kassipreili kodu ootab ning muutus kurvaks.

Me oleme temaga koos kurvad, sest Ellen jõudis kassituppa 25.01.2019. Pika ooteaja taga on üsna tõenäoliselt põhjuseks, et Ellen on inimeste suhtes umbusklik. Samas on selles noorukeses kassipreilis peidus omajagu uudishimu, mistõttu me usume, et temast võib ühel ilusal päeval päris oma kodus saada tore ja ustav kaaslane oma inimesele. Temas on nii palju potensiaali olla ühel päeval inimesega sõber kuid kahjuks on kassitoas sellise asja saavutamine äärmiselt keeruline. Kassitoas, kus tubade peale kokku üle 200 kassi, on lihtsalt raske temaga individuaalselt igapäevaselt tegeleda ja koduses keskkonnas oleks areng tunduvalt kiirem.

 

Usume, et Ellen võiks sobida ka teisele kassile seltsiks, sest koos on ikka julgem toimetada. 

Kui sina soovid olla see õnneseen, kes selle ilusate roheliste silmadega preili koju viib, siis klikka siinsamal lehel nupule ‘’Soovin seda loomakest’’ ja täida ära ankeet.

ProPlan aitab Elleni sisseelamisele kaasa, kinkides omalt poolt pisikese kinkekoti!