Lasse

Lasse
Nimi:Lasse
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Saage tuttavaks Lasse! Arglik poiss jõudis kassituppa 01.02.2019 Tamsalust ning seda ilma Bosse ja sõpradeta! 

Lasse ei meenuta välimuselt üldse ühtegi skandinaavlast. Ta on täitsa tavaline kiisupoiss - must ja valge ning pisut tõre. Lasse on kassituppa tulekust alates olnud ettevaatlik. Ta piilub inimesi ja teise kiisusid ent ei julge välja näidata oma huvi nende vastu. Arvatavasti pole Lasse kunagi tundnud tõelise kodu soojust ning veetnud oma elu tänaval. Miks muidu tundub inimene niivõrd imelik olend? Õnneks anname me talle süüa ja juua ning sellega on vaikselt juba ta usalduse võitmine alanud. 

Nimelt Lasse südamesse jõuab kohe kindlasti läbi kõhu! Lasse armastab süüa, igasuguseid konserve ja oma krõbinaid. Ainult toidu kättesaamise ajal on Lasse viks ja viisakas poiss ning ei vaata inimkätt suurima umbusaldusega. Isegi urinat ega sisinat enam väga ei tule! Nüüd on kõigest viltus kõrvad ja kahtlustav pilk. Aga kui toit on senimaani hea olnud, siis pole varsti Lassel enam midagi karta! 

Lasse ootab oma Bosset ja Ollet ning on meeleldi valmis koju minema! Ta sobiks hästi rahulikku perre, kus ootab ees teine kiisu kes näitaks talle kuidas üks tõeline Skandinaavlane oma paisid naudib! 
 

Lasse on vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud ka parasiiditõrje. Koos temaga tuleb uude koju ka Pro Plani kinkepakk!