Ellie

Ellie
Nimi:Ellie
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Rapla maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NUNNUPALL ELLIE OTSIB KODU!

Elliega on selline kurb lugu, et tema emme Liisukiisu põgenes hoiukodust ja nüüd on ta täitsa üksi, sest õed-vennad on juba kodu leidnud. Ellie oleks ülirõõmus, kui ta saaks peatselt oma päriskoju kolida.
Enne Jaanipäeva tõi kiisuemme Märjamaal Naistevallas seni aida all peidus olnud varanduse päevavalguse kätte - 4 umbes kuuvanust kiisutitat. Kuidas pesakond aida alla sattus, ei oska keegi arvata. Kuna aida juures olev maja on ehitusjärgus, oli kiisuemmel vaikuses hea oma noore pesakonnaga toimetada. Ellie oli üks nendest pisikiisudest.
Ellie on umbes 2-kuune musta-valgekirju ilusa näokesega kiisupreili. Ellie on oma pesakonna kõige uudishimulikum, targem ja hakkajam tegelane. Kõik hoiukodu võimalused ja ahvatlused on avastatud ning järgi proovitud. Näiteks leidis hoiukodu Ellie ühel hommikul (õnneks) hetkel tühjast akvaariumist, kuhu preili oli sisse osanud pugeda (katted ju peal!), aga väljapääsu ei olnud veel avastanud. Teisel hommikul otsustas tirts hoiukodu perenaise südame tervist kontrollida ning oli ennast luulekogude vahele magama sokutanud - palju ei puudunud südarist tõesti (otsin ja otsid, aga kassi pole!!!).
Ellie'st saab kahtlemata üks lustakas südametemurdja ja suur rõõm oma tulevasele kodule. Mõnikord tuleb Ellie’le meelde, et on vaja turtsatada, aga süles paide saatel ununeb see kiiresti. Ellie on läbinud parasiiditõrje kuuri ja tal on päris oma kiip ja pass. Ellie on valmis koju minema alates 15.07. Ta asub hoiukodus Märjamaal.