Ricotta

Ricotta
Nimi:Ricotta
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Klassikaline kassitüdruk Ricotta otsib kodu. See nurrik tuli Pesaleidjasse 21.06.22 Märjamaa vallast. Ricotta käitub heatahtlikult nii inimeste kui teiste kassidega. Ta ei ole pealetükkiv ega väljenda suuri ovatsioone ja inimesel ta suisa järel ei jookse (veel), ent ta võtab paid hästi vastu ja ta oleks kahtlemata toredaks paikassiks igas vahvas kodus. Ricottal on isu maiuste järele ja inimese peost pasteedi lakkumine on tema meelest super lahe tegevus.

Ei saa jätta ütlemata, et Ricotta on kohe üks väga kena välimusega triibik. Tema kasukas on mahedates toonides, triibud ei ole liiga silmatorkavad ning üldmulje on selline mõnus ja pehme. Mahe oleks õige sõna tema väljanägemise iseloomustamiseks. Vaatad teda ja südames tekib kohe soe tunne. Ninanöps on kassitüdrukul oranžikas pruun, kõrvade otstes pisikesed tutid. Ja need silmad. See kass on puhas klassika!

Ricotta on nooremapoolne nurrumootor, kelle täpne vanus on ka meile saladuseks. Tal on olemas kõik see, mida ühelt kassilt võiks oodata. Kurrunurru-Ricotta võiks olla vaimustavaks kaaslaseks ja lõbusaks seltsiliseks ühele heale kassisõbrale, kes ei ole veel leidnud päris oma kassikest. Või teist või kolmandat päris oma kassikest.  

Kui Sina oled see hea kassifänn, kes soovib Ricottaga sõbraks saada ja talle kodu pakkuda, siis palun tutvu meie lepingutingimustega, seejärel täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja siis saame juba ise Sinuga ühendust võtta. Tule Ricottale kassituppa külla!