Enzo

Enzo
Nimi:Enzo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAIKIISU ENZO OTSIB (HOIU)KODU KUS TERVENEDA JA UUT ÕNNELIKUMAT ELUETAPPI ALUSTADA

Enzo on Pesaleidja tiiva all olnud juba pikemat aega, nimelt alates 2021.aasta algusest. Hetkel elab ta kahjuks puurikiisu elu, sest võitleb järjepidevalt seenhaigusega. See ei ole klassikaliselt üldsegi ravimatu haigus aga kahjuks tekitab puurielu nii sotsiaalsele ja sõbralikult kassile nagu Enzo suurt stressi, stress süvendab omakorda imuunsüsteemihaiguseid ja ka seent ning selle tõttu on sellest tal ka väga keeruline Pesaleidjas välja tulla. Selle tõttu otsime talle väga väga südamlikku hinge, kes sooviks sellele armsale kassipoisile anda uue võimaluse paremaks puurivabaks eluks! Enzo otsib peret, kes suudaks viia tema ravi lõpuni, pakkuda talle hoolt ja armastust ning mõnda pehmet pesa väljaspool puuri. Loomulikult pakume omalt poolt kogu vajaliku info, et haigus seljatada. 

Enzo on tubli seeniorkiisu, kes on nõnda rahulik ja malbe, sõbralik ja täielik sülekass. Ta ei ütle ära paidest ning on üleüldse hästi nunnu tegelane. Konservi limpsides ja lisaks ka paisid saades läheb enesetunne nii heaks, et Enzokene hakkab rõõmust nurru lööma ja padja peale saiakesi sõtkuma. Vaatamata enda rahulikule olekule näeb siiski teda vahetevahel ka palli veeretamas või suletutiga sahmerdamas. Enzo on hinnanguliselt sündinud 2011.aasta alguses ning vääriks ometi ka enda päris pere ja oma päris koikut.

Kassihärra Enzo on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ning saanud sise- ja välisparasiiditõrje.

Kui armas Enzo kõnetas Sind ja Sa sooviksid pakkuda sellele nurrikule igavest kodu, siis tutvu loomasoovija tingimustega ja täida loomasoovija küsimustik.
Hoiukodu saad pakkuda: 
https://www.pesaleidja.ee/pesaleidja-hoiukodud/