Felix

Felix
Nimi:Felix
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KULLATÜKK FELIX!

"Hei, armas kahejalgne! Pikemalt keerutamata ütlen kohe - ma nii armastan sind! Ja muidugi armastan ka kõiki neid paisid ja konserve, mis sa mulle annad. Mul ongi, olgem ausad, nii mõnus siidine kasukas, mida ei saa ju katsumata jätta. Kui teised karvakerad kassitoas peaksid enne paikäe ette jääma, siis vahepeal saan ka kadetaks ja annan oma pahameelest paari kõva "Mjäu"-ga märku. Mis ma veel enda kohta võiksin öelda... ah jaa! Pigem olen pai kui sülekiisu - tulen hea meelega su jalgade peale tähelepanu saamiseks sõtkuma, kuid päris sülle ka ei roni. 
Ma olen noor (3-aastane), rahulik ja ilus Viljandist pärit poiss, kusjuures pealinnas olen veetnud nüüd juba neli kuud. Ega Viljandiski elul midagi viga polnud, aga olen kuulnud, et statistiliselt on kergem kodu leida just Tallinnas - see on ju ainult tore! Nii ma siis siin kassitoa aknal tihti istungi, näos unistav ja kauge pilk, mõtiskledes, milliseid toredaid seiklusi ja õrni hetki saaks jagada päris oma perega..."


Kuigi Felix on üldjuhul väga ponks ja terve poiss, siis kannab ta endaga kaasas FIV-i (immunpuudulikkuse viirus). FIV on liigispetsiifiline viirus, st ei kandu edasi inimestele ega teistele loomadele. Rohkem infot https://www.royalcanin.com/ee/cats/kitten/cat-immunodeficiency-virus ja https://www.pesaleidja.ee/blogi/hea-teada-elu-voimalikkusest-fiv-positiivse-kassiga/id/4.

Kombekale noormehele kohaselt on karvapall kiibistatud, kastreeritud ja ussirohutatud ning muidugi igasuguste hirmsate nimedega haiguste vastu vaktsineeritud. Lisaks on ta uhke lemmikloomapassi omanik.