Toshiro

Toshiro
Nimi:Toshiro
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÄSJA SÕBRUNENUD TOSHIRO SOOVIB KA KOJU SAADA!
Toshiro on armas peamiselt must kiisu, kelle vanuseks pakutakse aastat 2018. Pesaleidjasse saabus ta Raasiku kandist 26.02.2022.
Alguses kui ta tuli, ei arvanud Toshiro inimestest midagi ja pigem susises ja urises. See kestis mõned kuud kuni poiss hakkas huvi tundma mängu vastu ja muutus läbi inimeste aktiivsemaks. Tundub, et mäng tekitas temas usalduse suurenemist, sest õige pea hakkas ta laskma pai teha. Nüüdsel ajal laseb Toshiro enamus ajast inimestel läheneda ja vahel ka tuleb pai nuruma. Kuid nagu inimestelgi on tujud erinevad, on ka temal vahepeal tuju mitte pai saada ja siis ta lihtsalt läheb eemale. Kuid kuri kiisu kohe kindlasti ta pole. Samuti on ka konservikauss suureks abiks sõbrunemisel.
Toshiro on ka saanud kõik vajalikud vaktsiinid ja parasiiditõrjed. Samuti on ta ka kastreeritud ja kiibistatud. - Kõik, mis vaja, et koju kolida. Tulevane kodu võiks kindlasti olla selline, kus mängu jätkub ja armastust oleks küllaga! Siis ei ole ohtu, et Toshiro uuesti inimesi kartma hakkab.
Kui tunned, et soovid armsale poisile Toshirole kodu pakkuda täida tema kohta ankeet vajutades nuppu "soovin seda loomakest" ja siis kutsume sind juba üsna pea talle külla!